Berou na kouzla holky?

To si pište, že ano! Ale musím vás varovat! Není to kouzlo samotné, tedy jakýsi ekvivalent zázraku v přímém přenosu, co upoutá pozornost ženy. To nejdůležitější je osobnost kouzelníka. Samotný efekt kouzla tvoří totiž jen 30% zážitku. Zbytek – tedy oněch 70% je omáčka okolo. Kdysi dávno, slavný americký kouzelník Harry Houdini prohlásil: „kouzelník je vlastně jen herec, který hraje roli kouzelníka“ a to jsou slova, pod která se můžu také podepsat. Takže dívka, kterou sbalíte pomocí kouzel, se vlastně nechala okouzlit ne vámi osobně, ale tím úžasným a tajemným borcem, kterého v danou chvíli hrajete! Pochopitelně to platí i obráceně, takže žena kouzelník má úplně stejné možnosti.

Dobře si ale rozmyslete, jestli se chcete kouzla učit a z jakého důvodu. Připravte se na dlouhou cestu, během které, se budete muset naučit celou řadu manipulativních technik, psychologických principů a způsobů jak vědomě lhát a neprozradit se ani v nonverbální rovině komunikace.

Kouzlo totiž vlastně vzniká až v mozku diváka. Oklamat jednotlivé lidské smysly není nijak těžké, ale docílit toho, aby mozek diváka vyhodnotil, co vidí, slyší a cítí jako nevysvětlitelný zázrak je sofistikované umění.

Pokud vás cesta k těmto schopnostem opravdu zajímá, rád se stanu vaším průvodcem. Zabývám se tímto oborem  už 30 let a měl jsem to štěstí, že jsem se měl možnost učit se od těch nejlepších. Absolvoval jsem více než 60 workshopů a seminářů, největších světových hvězd ve všech kouzelnických oborech, přečetl stovky knih, sledoval tisíce hodin výukových videí, nebo vystoupení jiných kouzelníků a za 17 let profesionální kariéry si vše prakticky vyzkoušel na několika tisících live vystoupeních.

Zjistil jsem, že není opojnější pocit, než manipulovat s libovolně velkým davem lidí, kteří od začátku vědí, že se s nimi manipulovat pokusíte a díky tomu jsou ve střehu a snaží se vás dostat. A mimochodem, většina technik, které se naučíte, se dá výborně uplatnit i v normálním životě a poslouží k získání mnohem lepší pozice sebe sama v dnešním světě. S pomocí těchto technik lze radikálně zvyšovat sebevědomí, naučit se odbourat strach z veřejného projevu, umět si získat pozornost, zapůsobit pozitivně na své okolí, jednoduše se prosadit a zanechat nezapomenutelný dojem. A to je hlavní důvod, proč jsem se rozhodl dát svoje znalosti a zkušenosti k dispozici.

Komentáře
  1. mona napsal:

    Hm. Zaujímavé! Využívať triky v bežnom živote?…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.