PRAKTICKÝ ONLINE TRÉNINK

Naučím vás, jak rychle překonávat trému metodami, které používají nejlepší světoví kouzelníci.

Věděli jste, že nejúspěšnější lidé využívají v životě psychologické principy, které původně vymysleli kouzelníci?

Takže se nabízí otázka:

Kdo jiný vás tyto dovednosti naučí lépe než kouzelník?

 

Minulých třicet let jsem se učil se od těch nejlepších kouzelníků na světě. Vše co jsem se naučil jsem ihned uplatňoval a zkoušel v praxi. Za 17 let profesionální kariéry jsem absolvoval více než 5000 živých vystoupení v 15 zemích na 3 kontinentech a více než 50 000 hodin tréninku. V posledních deseti letech své zkušenosti předávám mladým kouzelníkům a několik z nich jsem přivedl na špičkovou úroveň. Nedávno jsem si uvědomil, že vlastnosti a schopnosti, které musí vynikající kouzelník rozvinout a vytrénovat, upotřebí ve svém životě každý člověk, nejen kouzelníci. Rozhodl jsem se proto své zkušenosti sdílet a nabídnout je každému, kdo na sobě chce pracovat aby se lépe prosadil v dnešním světě.

Tom Gryf
Tom Gryf
kouzelník, moderátor a kouč osobního kouzla

Představuji vám

Online trénink, který vás naučí pracovat s trémou kouzelnickými technikami a využívat její pozitivní složku ve svůj prospěch.

 JAK PŘEKONAT TRÉMU

Nyní se SLEVOU 98%

Abyste se mohli snadno přesvědčit o tom, jak jsou principy kouzelnického tréninku pro osobní rozvoj efektivní, rozhodl jsem se zpřístupnit tento praktický trénink za symbolickou cenu   1.290,-   nyní jen  28,- Kč

Ale moc neváhejte - za takhle nízkou cenu nebude dlouho.

(po skončení odpočtu nebude již k dispozici SLEVA 98%)

Proč dávám tento praktický trénink za tak nízkou cenu?

V čem je háček?

Ne, nebojte se, nejsem blázen. Mám 3 důvody, proč jsem se rozhodl to udělat.

1.DŮVOD: Za cenu 28,- Kč je ukázková lekce dostupná každému. Student, zaměstnanec, začínající podnikatel i zkušený obchodník si to může dovolit a nic neriskuje.

2.DŮVOD: Tato cena je ale zároveň takovým pomyslným filtrem, který oddělí ty, kteří o to vlastně nestojí od těch, kteří chtějí opravdové výsledky.

3.DŮVOD: Testoval jsem různé ceny a 28,- Kč je cena, za kterou si trénink koupí i lidé, kteří mě vůbec neznají. Tak proč ji jednou za čas nepoužít? 

A potom mám ještě jeden "skrytý důvod" Až tento trénink absolvujete, tak budete vážně příjemně překvapeni... Zaznamenáte první výsledky a řeknete si: "WOW ty kouzelnické techniky vážně fungují. I přes počáteční  pochybnosti, tohle byla ta nejlepší investice"

No a potom se možná rozhodnete - pokud se rozhodnete - a vstoupíte do mého 8 týdenního tréninku, ve kterém je více než 800 minut praktických cvičení, informací, reálných kouzel a spousta dalšího funkčního obsahu...

To je vše - žádný další skrytý důvod nemám, žádný háček v tom není. 

Možná  zní cena 28,- Kč bláznivě, ale můžu vám slíbit, že to bude ta nejlepší ivestice, jakou jste za posledních mnoho měsíců udělali.

CO VŠE OBDRŽÍTE V ONLINE TRÉNINKU?

online trénink

"JAK PŘEKONAT TRÉMU"

Tento tréninkový systém vytvořil Tom Gryf na základě 30 let vlastních zkušeností při trénování a práci iluzionisty a 10 let praxe při výchově mladých kouzelníků. Použité přísně střežené postupy běžně užívají ve své práci nejlepší světoví kouzelníci.

Ihned po objednání tréninkových lekcí obdržíte unikátní přihlašovací údaje do svého účtu v členské sekci kde na vás čeká:

 • kompletní obsah online kurzu s podrobným vysvětlením principů a průběhu tréninku, který na odbourání trémy kouzelníci používají
 • budete se učit techniky, postupy a psychologické principy, které reálně využijete každý den
 • v každém videu dostanete praktické úkoly, kterými si budete získané dovednosti pilovat v praxi
 • součástí tréninku jsou také myšlenkové mapy a pracovní sešity, které vám usnadní učení
 • všechna videa v členské sekci máte ke stažení ještě ve formátu  MP3 pro poslech ve sluchátkách cestou do práce

online trénink

JAK PŘEKONAT TRÉMU

 

 Nyní se SLEVOU 98%

 • více než 100 minut videa
 • prozrazené kouzlo, kterým pobavíte přátele
 • cvičení, praktické úkoly a tréninky
 • myšlenkové mapy, pracovní sešity 
 • celý obsah ve formátu mp3 ke stažení
1.290,- Kč   Dnes jen  28,- Kč

(po skončení odpočtu nebude již k dispozici SLEVA 98%)

Co o tréninku řekli a napsali:

Michal Cílek
Michal Cílek
obchodník a online podnikatel

JEŠTĚ NIKDY MI PRÁCE NA SOBĚ, NEPŘIPADALA TAK SNADNÁ A ZÁBAVNÁ...

Kurzů na téma osobního rozvoje je poměrně hodně a pár jsem jich už zažil. Ale tenhle je opravdu jiný, ještě nikdy mi práce na sobě, nepřipadala tak snadná a zábavná. Myslel jsem si, že kouzelníci musí mít rychlé ruce a celý život je trénovat, ale ono je všechno trochu jinak ... Nejdůležitější je psychologie a jak Tom říká "kouzelnické přemýšlení a zdravá drzost". Až mě trochu děsí jak snadné je (když ví člověk jak), manipulovat s ostatními. Naštěstí je to manipulace pozitivní, která nikomu neubližuje. V každém případě to funguje a překvapilo mě jak snadno a rychle.

Martin "slim" Trejklfilmový osvětlovač - Best Boy

NYNÍ JSEM VE VĚTŠÍ MÍŘE ZAJÍMAVÝ PRO OSTATNÍ ...

Sláva, v naprosté uniformitě a šedi osobnostních tréninků a kurzů konečně něco, co přináší možnost získat kromě vyššího sebevědomí také nějakou praktickou dovednost s celospolečensky přijatelným přesahem. Zábavnou formou po lžičkách podávaná pestrá směsice činností, jejichž dostatečně dlouhým opakováním lze dosáhnout pozitivní změny osobnostních dovedností je přesně to, co člověk dlouhou dobu hledal a stále nemohl nalézt. Po absolvování tohoto kurzu jsem nyní ve větší míře než dříve zajímavý pro ostatní, nakažlivě zábavný a k tomu všemu ještě dokážu vzbudit čerstvě získanými kouzelnickými dovednostmi zájem téměř jakékoliv společnosti. Už se těším na pokračování pro mírně pokročilé.

Libor Polákraftový průvodce, osobní kouč, dobrodruh

Ještě stále váháte?

Máte na výběr:

buď můžete vzít život do vlastních rukou a věnovat se zábavné práci na sobě...

nebo dál v klidu a pohodlí odpočívat doma u televize a čekat na to, co přijde samo ...

Nejčastěji kladené otázky

V čem se liší tento trénink od jiných tréninků nebo knih?

Ještě nikdy neučil tyto dovednosti kouzelník. Kouzelníci je musí ve své praxi opravdu brilantně ovládat a trénink JAK PŘEKONAT TRÉMU je souborem Tomových osobních zkušeností z 30 leté praxe. Díky použití jednoduchých kouzelnických triků a psychologických principů se z učení stává vlastně zábava, jejímž vedlejším produktem je schopnost cíleně a vědomě pracovat se svojí trémou. Toto spojení je unikátní a dosud nikdy a nikde nebylo použito pro potřeby laické veřejnosti. Díky tomuto principu je snadné rozvíjet komunikační schopnosti téměř pro kohokoliv, bez nároku na jakékoliv zvláštní dispozice. Nepotřebujete tedy ani zručnost, ani talent na matematiku ani sklony k exhibicionismu a přesto se dokážete v komunikačních schopnostech posunout o pořádný kus dopředu.

Jak probíhá platba za ukázkové lekce?

K platbám používáme ověřenou SSL zabezpečenou platební bránu GoPay, takže nikdo jiný než vy a vaše banka nemá šanci, se k vašim platebním údajům dostat.

Co když budu mít jen málo času se tréninku věnovat?

Pokud si tréninkové lekce objednáte, jsou vám k dispozici v on-line členské sekci doživotně. Díky tomu můžete postupovat vlastním tempem a později se k jednotlivým lekcím i vracet. Pokud tedy zvažujete do online tréninku vstoupit, udělejte to ještě dnes.

Co když budu mít v průběhu tréninku otázky?

Součástí tréninku je členská sekce na webu umeni-iluze.cz , ve které najdete i formulář, pomocí kterého můžete své otázky posílat přímo Tomovi.

Kdo je Tom GRYF?

 • posledních 17 let profesionální kouzelník, mentor a lektor osobního kouzla
 • jeho živá vystoupení vidělo 1.280 000+ diváků v 15 zemích na 3 kontinentech
 • v průběhu 2 let absolvoval 120+ vystoupení v TV se sledovaností celkem 80.000 000+ diváků
 • osobně absolvoval 80+ workshopů s nejlepšími světovými kouzelníky a 50.000+ hodin tréninků
 • vychoval a inspiroval řadu mladých kouzelníků
 • vytvořil unikátní výukový systém, který pomáhá lidem rozvinout jejich kouzlo osobnosti

Pokud ,máte ještě nějaké nejasnosti nebo otázky pište mi na

kouzelnik@umeni-iluze.cz

Pokud ne, stačí udělat už jen jeden krok - stisknout tlačítko a začít

 

(po skončení odpočtu nebude již k dispozici SLEVA 98%)

Kdy chcete vzít život do vlastních rukou a začít si ho opravdu užívat, když ne dnes? 

Nyní stojí trénink méně než 1 hamburger v McDonalds. A za tuto cenu vám mohu ukázat cestu jak se zbavit své trémy kdykoliv vás přepadne. Což je první a nejdůležitější krok k tomu se lépe prosazovat, stát se úspěšnějšími, vydělávat více peněz a užívat si život opravdu každý den. Tak co, oželíte 1 burger ve fast foodu?