Kdo jsem?

Tom Gryf

  • profesionální kouzelník, mentor a lektor osobního rozvoje
  • moje živá vystoupení vidělo 1.280 000+ diváků v 15 zemích na 3 kontinentech
  • realizoval jsem 120+ vystoupení v TV se sledovaností celkem 80.000 000+ diváků
  • sám jsem absolvoval 80+ workshopů s nejlepšími světovými kouzelníky a 50.000+ hodin tréninků
  • vychoval a inspiroval jsem řadu mladých kouzelníků
  • vytvořil jsem výukový systém, který pomáhá lidem rozvinout jejich schopnost pozitivně působit na ostatní

jsem kouzelník a pomáhám rozvíjet komunikační dovednosti technikami, které používají ve svém tréninku kouzelníci

Mojí celoživotní láskou je moderní magie. Tedy zábavné umění, které spojuje prvky herectví, psychologie, zručnosti a schopnosti přesvědčivě komunikovat s lidmi.

Můj příběh

Na začátku ve školních letech, jsem v ničem nevynikal. Na sport jsem moc šikovný nebyl a šprt ani premiant třídy také ne. Kamarádů jsem tím pádem moc neměl a spolužačky jsem nezajímal vůbec. Nejlépe jsem se cítil doma, kde jsem četl a snil o tom jak jsem všemi oblíbený a obdivovaný. Ale v reálném světě nic takového nepřicházelo.

Jak to všechno začalo

První impulz, který mě donutil s tím něco dělat byla kniha od dědečka, ve které byly návody na jednoduchá kouzla. Nejen vysvětlení jak se dělají, ale hlavně jak si k nim vyrobit rekvizity a postupy jak je předvádět. Doslova jsem se do té knihy zamiloval. Každou volnou chvilku jsem kutil, zkoušel a obtěžoval rodiče neustálým předváděním všeho, co jsem se naučil. Dalším impulzem na mé cestě byl nápad, že si na vánoční besídku školy připravím kouzelnické představení. Bylo krátké, nedokonalé, ale po něm jsem zažil něco neuvěřitelného. Doslova přes noc mě najednou všichni spolužáci znali, všichni se mnou chtěli kamarádit a dokonce i spolužačky mi začaly nadbíhat. Úžasný pocit. Začátek něčeho obrovského.

Na kouzla berou holky

Později, když jsem se začal o spolužačky a obecně dívky zajímat o trochu více, jsem si uvědomil jakou magnetickou sílu kouzla mají. To byl třetí a nejdůležitější impulz v mém životě. Na kouzla berou holky!

Leč, jak už to bývá, věci se vyvíjely jinak, než byl můj plán.  Nevěděl jsem totiž, že holky o něco víc než já, zajímá to tajemství, které je v kouzlech obsaženo. Takže jakmile se jim podařilo ze mně vymámit jak to dělám, zase jsem se stal nezajímavým.

Druhá šance

Naštěstí jsem dostal druhou šanci. Přišla možnost, učit se od skutečných kouzelníků. Díky jejich tréninku a spoustě zkušeností, které jsem od nich čerpal, jsem objevil další důležité obory, které bylo třeba pochopit. Psychologii, řeč těla, mluvené slovo, paměťová cvičení a spoustu dalších příbuzných oborů. Měl jsem pocit, že jsem zase na začátku, ale pamatoval jsem si ten opojný pocit, který jsem zažil druhý den po svém prvním vystoupení. Ten stál za jakoukoliv energii, kterou bylo potřeba vynaložit. Takže jsem se do studia vrhal po hlavě a všechno si hned v praxi zkoušel. Odměna byla úžasná. Ten pocit jsem zažíval čím dál častěji. 

Dá se kouzly živit?

Po čase jsem si uvědomil, že kouzla jsou to, čím se chci opravdu živit a abych to dokázal, musím se začít učit od těch nejlepších. Naštěstí jsem v té době měl už nějaké úspěchy na kouzelnických soutěžích a tím pádem slušné jméno v kouzelnickém světě. Díky tomu, se mi podařilo oslovit postupně řadu těch nejlepších kouzelníků u nás a později i v zahraničí a přesvědčit je, že má smysl mě učit a předávat mi zkušenosti. Absolvoval jsem více než 80 živých seminářů a workshopů s těmi nejlepšími učiteli ve světě. Výsledky předčily očekávání. Na celých deset let jsem se stal nejdražším kouzelníkem v České republice. Procestoval jsem pracovně celý svět a nasbíral obrovské množství zážitků. A jak mě vždycky učil otec: "sbírej hlavně zážitky, ty ti nikdo nikdy nemůže vzít".

Zkušenosti je třeba sdílet

V té době mě začali mladí kouzelníci oslovovat, abych je učil. Začal jsem tedy pořádat vlastní semináře a několik svých žáků jsem přivedl až k profesionální kariéře. Díky těmto zkušenostem jsem pochopil, že v počáteční fázi učení vlastně ani není důležitý talent, nebo zručnost. Nejdůležitější je totiž touha. Nejlepší výsledky mám vždy se všemi žáky, kteří mají na začátku obrovskou chuť a touhu se učit. Touhu, která pomáhá překonat všechny překážky, těžkosti a neúspěchy. 

Člověk se učí pořád

Později jsem si uvědomil, že tréninkové metody, které jsem vytvořil, rozvíjí především komunikační dovednosti a schopnost pozitivně ovlivňovat ostatní. A to jsou schopnosti, které v životě využije každý, nejen kouzelníci. Upotřebí je všichni,  kdo se chtějí v dnešním světě prosadit a užívat si lepší a jednodušší život.

Z tohoto důvodu  jsem se rozhodl tréninkový program upravit a sdílet techniky, které používají kouzelníci se všemi,  kteří se naučit skvěle komunikovat chtějí nebo potřebují.

Pokud si chcete život užívat, sbírat zážitky, nacházet příležitosti, vydělávat více peněz a přesvědčit každého koho potkáte o svých kvalitách, můžu vám pomoci.

- Tom Gryf

Má vize

Můj oblíbený autor  Malcolm Gladwell popsal v jedné ze svých knih následující teorii:

"Každý člověk, který věnuje libovolnému oboru lidské činnosti alespoň 10.000 hodin svého času, se musí zákonitě v tomto oboru, dostat na světovou úroveň".

Já jsem svému oboru věnoval už 50.000 hodin svého života, během kterých jsem objevil 7 klíčových schopností a dovedností, jejichž rozvíjením jsem si usnadnil a zpříjemnil život. Všechny společně tvoří to, čemu se obecně říká osobní kouzlo. A jistě sami víte, že charismatičtí lidé jsou úspěšnější v práci i ve vztazích. Tedy mají jednodušší a zajímavější život, více zážitků, příležitostí a možností.

Nyní jsem se rozhodl nenechávat si své zkušenosti jen pro sebe a chci je sdílet se všemi, kteří na sobě chtějí pracovat a lepší život si zajistit.

Pomáhám lidem komunikovat tak, aby dosáhli pozitivní změny ve vztazích s ostatními lidmi.

~

Stáhněte si zdarma jako video, mp3 a pdf myšlenkovou mapu:

TAJEMSTVÍ 7 KLÍČŮ

Myšlenková mapa, která vám ukáže, které dovednosti potřebujete rozvíjet, aby se zvýšil váš vliv a přitažlivost pro ostatní.

Stáhnout ZDARMA

  ⇡  stáhnout  ZDE