Děkuji vám za váš zájem, slíbený MP3 návod  "JAK PŘEKONAT TRÉMU" jsem vám právě odeslal. Během 10 minut jej můžete očekávat ve své e-mailové schránce.

Věděli jste, že ti nejúspěšnější lidé využívají v životě psychologické principy, které původně vymysleli kouzelníci? Podívejte se, jak se učí zvládat svojí trému právě oni.

V osobním i pracovním životě závisí celých 85% úspěchu na schopnosti sebejistě komunikovat s ostatními

Proč tolik lidí svazuje tréma, kdykoliv je čeká něco důležitého v jejich životě?

 • míváte před důležitým jednáním, zkouškou nebo setkáním "motýly" v břiše?
 • začínají se vám, kdykoliv o něco jde, potit dlaně a nevíte co s rukama?
 • stává se vám, že při důležitém rozhovoru vám selhává hlas nebo nemůžete najít správná slova?

Tréma a zábrany vznikají už ve škole

 • Proč je zkoušení u tabule takový stres? 
 • Proč jsme za chyby trestáni špatnou známkou, když se říká že chybami se člověk učí?
 • Proč si učitelé myslí že jsou důležitější znalosti než zkušenosti?

Jaké by to bylo umět za všech okolností komunikovat sebejistě a každou situaci zvládat s nadhledem?

 • Tu největší brzdu máme uvnitř své vlastní hlavy
 • Svých zábran se můžeme jednoduše a zábavnou formou zbavit
 • Jaké by to bylo překonat své strachy,  být úspěšnější, vydělávat více peněz, snadno navazovat vztahy a dokázat přesvědčit každého s kým se seznámíte?

Prozradím vám 3 důvody, proč se kouzelníci učí zvládat svojí trému snadněji než ostatní

1.  Moderní kouzelníci dnes trénují především prvky mentální magie, sugesce a behaviorální psychologie.  Tato cvičení rozvíjí mozek a vytváří nové nervové synapse, které rozšiřují zapojení obou mozkových hemisfér. Což později právě usnadňuje schopnost komunikace. Zároveň již samotný průběh tréninku, opakování a pozvolné zvyšování náročnosti  snižuje trému a zvyšuje sebevědomí.

2. Trénink, jaký absolvují na začátku všichni kouzelníci,  je především zábavná a příjemná činnost a zlepšování komunikačních dovedností je vlastně její, svým způsobem, vedlejší neočekávaný efekt. Podobně, jako když malé dítě učíte rozeznávat barvy pomocí hry s barevnými kostkami. Dítě vnímá hru a vůbec si neuvědomuje, že se učí poznávat barvy.

3.  Stavba všech postupů a principů tréninku je založena na stejných psychologických principech na jakých funguje lidský mozek. Tedy jak lidé vnímají, přijímají a ukládají informace a smyslové vjemy. Současně s tím se tedy kouzelníci učí jak získávat nebo naopak odvádět pozornost.

Takže se nabízí otázka:

Kdo jiný vás naučí zvládat trému lépe, než kouzelník?

Jmenuji se Tom Gryf a minulých třicet let jsem se učil se od těch nejlepších kouzelníků na světě. Vše co jsem se naučil jsem ihned uplatňoval a zkoušel v praxi. Za 18 let profesionální kariéry jsem absolvoval více než 5000 živých vystoupení v 15 zemích na 3 kontinentech a více než 50 000 hodin tréninku. V posledních deseti letech své zkušenosti předávám mladým kouzelníkům a několik z nich jsem přivedl na špičkovou úroveň. Nedávno jsem si uvědomil, že vlastnosti a schopnosti, které musí vynikající kouzelník rozvinout a vytrénovat, upotřebí ve svém životě každý člověk, nejen kouzelníci. Rozhodl jsem se proto své zkušenosti sdílet a nabídnout je každému, kdo na sobě chce pracovat aby se lépe prosadil v dnešním světě.

Tom Gryf
Tom Gryf
kouzelník, moderátor a kouč komunikačních dovedností

Představuji vám trénink, který vám pomůže zbavit se trémy navždy

Online trénink s použitím kouzelnických technik

Naučíte se techniky, kterými se učí překonávat trému kouzelníci. Jestli si chcete usnadnit život a naučit se jednat ve všech důležitých situacích sebejistě a rozhodně, neváhejte. Pokud se rozhodnete než uplyne opočet, získáte na můj  online trénink

AKČNÍ SLEVU 1.000,- Kč

   1.298,-   NYNÍ  JEN  298,- Kč

⇡ Získat SLEVU 1000,- Kč

(Po uplynutí odpočtu už nebude trénink k dispozici za zvýhodněnou cenu 298,- Kč)

Vstupte do online tréninku

a získáte:

Trénink obsahuje:

 • Trvalý přístup do on-line členské sekce na webu
  v členské sekci, kterou můžete používat na PC, mobilním telefonu nebo tabletu, naleznete všechny videolekce + všechny pracovní materiály a další zajímavý a funkční obsah
 • Celkem 7 lekcí a více než 100 minut tréninku
  Cvičení, techniky, postupy a psychologické principy, které používají jen ti nejlepší kouzelníci a laikům jsou utajeny
 • Prozrazené kouzlo, se kterým můžete pobavit své přátele nebo rodinu
  Jednoduché kouzlo, které se zvládnou naučit i začátečníci, ale které dokáže překvapit i profesionála. Vše je jen o pečlivém nazkoušení a vynikajícím předvedení.
 • Praktické materiály, které vám usnadní učení
  Ukázky předvedení, check listy, myšlenkové mapy, MP3 soubory a pracovní sešity, díky kterým bude proces učení jedna velká a zábavná hra s překvapivými výsledky.

Ale hlavně, po absolvování tréninku dokážete:

 • Zklidnit svoji mysl a soustředit se na jakokoliv důležitou situaci ve vašem životě
 • Odbourat všechny projevy trémy, které znemožňují soustředění a vyvolávají stres
 • Vystupovat sebejistě v osobním životě i v práci, protože vás už nebude svazovat tréma
 • Využívat pozitivní složku trémy, která zvyšuje úspěch

Mám pro vás nyní speciální limitovanou nabídku

AKČNÍ CENA ONLINE TRÉNINKU

(AKČNÍ cena je k dispozici pouze do skončení odpočtu) 

Vstupte jen za  1.298,- Kč

UŠETŘÍTE   1000,- Kč

Nyní   298,- Kč

včetně dph

⇡ Získat SLEVU 1000,- Kč

(AKČNÍ cena je k dispozici pouze do skončení odpočtu) 

Proč dávám tento praktický trénink za tak nízkou cenu?

V čem je háček?

Ne, nebojte se, nejsem blázen. Mám 2 důvody, proč jsem se rozhodl to udělat.

1.DŮVOD: Za cenu 298,- Kč je trénink dostupný každému. Student, zaměstnanec, začínající podnikatel i zkušený obchodník si to může dovolit a nic neriskuje.

2.DŮVOD: Tato cena je ale zároveň takovým pomyslným filtrem, který oddělí ty, kteří o to vlastně nestojí od těch, kteří chtějí opravdové výsledky.

A potom mám ještě jeden "skrytý důvod" Až tento trénink absolvujete, tak budete vážně příjemně překvapeni... Zaznamenáte první výsledky a řeknete si: "WOW ty kouzelnické techniky vážně fungují. I přes počáteční  pochybnosti, tohle byla ta nejlepší investice"

No a potom se možná rozhodnete vstoupit do některého z mých dalších online tréninků, ve kterých naleznete stovky minut videí, praktických cvičení, informací a dalšího funkčního obsahu z oblasti komunikačních a prezentačních dovedností tak, jak se je učí kouzelníci ...

To je vše - žádný další skrytý důvod nemám, žádný háček v tom není. 

Možná  zní cena 298,- Kč bláznivě, ale můžu vám slíbit, že to bude jedna z nejlepších ivestic, jakou jste za posledních mnoho měsíců udělali.

Můžete si dopřát jedno parádní menu ve vašem oblíbeném fast foodu, nebo investovat stejné peníze do své budoucnosti. Rozhodnutí je jen na vás ...

⇡ Získat SLEVU 1000,- Kč

(Po uplynutí odpočtu už nebude trénink k dispozici za zvýhodněnou cenu 298,- Kč)

A ještě něco:

Neriskujete vůbec nic - poskytnu vám 100% GARANCI

S mou garancí si můžete být 100% jistí, že se vaše investice vrátí. V případě, že si do 30 dnů nebudete jistí, že se vaše investice vyplatí, napište mi a vrátím vám všechny peníze... Bez otázek. Bez průtahů. Hned. A veškeré know-how z tréninku vám i přesto zůstane.

Nejčastěji kladené otázky

V čem se liší tento trénink od jiných tréninků?

Trénink JAK PŘEKONAT TRÉMU je souborem Tomových osobních zkušeností za posledních 30let. Díky použití jednoduchých kouzelnických triků a hmatů se z učení stává vlastně zábava, jejímž vedlejším produktem je osobní rozvoj. Toto spojení je unikátní a dosud nikdy a nikde nebylo použito pro potřeby laické veřejnosti. Díky tomuto principu je snadné rozvíjet komunikační schopnosti téměř pro kohokoliv, bez nároku na jakékoliv zvláštní dispozice. Nepotřebujete tedy ani zručnost, ani talent ani sklony k exhibicionismu a přesto se dokážete v komunikačních schopnostech posunout o pořádný kus dopředu.

Jak dlouhá jsou videa a kolik času budu potřebovat k tréninku?

Celková délka 7 tréninkových videí je 100+ minut. Každé video obsahuje informace jakým způsobem se učí zvládat trému kouzelníci a doporučená individuální cvičení. Jednotlivé části na sebe navazují a jsou sestaveny tak, aby se pozvolna zvyšovala náročnost. Videa a cvičení si můžete libovolně rozložit a kdykoliv se k nim vracet. Díky tomu si můžete trénink rozložit zcela podle vašich možností a potřeb.

Kdy je trénink po zakoupení k dispozici a do kdy lze uplatnit garance?

Trénink JAK PŘEKONAT TRÉMU je standardní online kurz. Do uzavřené členské sekce tréninku je možné vstoupit ihned jakmile obdržíte do svého e-mailu přihlašovací údaje do vašeho účtu. Tyto údaje obdržíte ihned po objednání a zaplacení tréninku. 30 denní garance vrácení peněz počíná běžet dnem odeslání a zaplacení objednávky.

Kolik trénink stojí?

Cena tréninku je aktuálně 1.298,- Kč vč. dph. V případě, že využijete akční slevu a objednáte trénink dříve než uplyne odpočet na prodejní stránce, získáte slevu 1.000,- Kč a cena tréninku pro vás je 298,- Kč vč. dph.

Co když budu mít jen málo času se tréninku věnovat?

Pokud do tréninku nyní vstoupíte, je vám celý trénink k dispozici v on-line členské sekci doživotně. Díky tomu můžete v kurzu postupovat vlastním tempem a později se k jednotlivým lekcím i vracet. Pokud tedy zvažujete do tréninku vstoupit, udělejte to ještě dnes. Po uplynutí odpočtu končí akční nabídka a přijdete o možnost získat slevu 1.000,- Kč.

Co když budu mít v průběhu tréninku otázky?

Součástí tréninku je členská sekce na webu umeni-iluze.cz a také uzavřená skupina na Facebooku. Na obou těchto místech se vám bude Tom osobně věnovat v průběhu tréninku, dávat vám zpětnou vazbu a zodpovídat otázky.

Pokud máte ještě nějaké nejasnosti nebo otázky pište mi na:

trema@umeni-iluze.cz

Nyní už stačí udělat jen jeden krok - stisknout tlačítko a začít

⇡ Získat SLEVU 1000,- Kč

(Po uplynutí odpočtu už nebude trénink k dispozici za zvýhodněnou cenu 298,- Kč)

Co o tréninku napsali

JEŠTĚ NIKDY MI PRÁCE NA SOBĚ, NEPŘIPADALA TAK SNADNÁ A ZÁBAVNÁ...

Kurzů na téma osobního rozvoje je poměrně hodně a pár jsem jich už zažil. Ale tenhle je opravdu jiný, ještě nikdy mi práce na sobě, nepřipadala tak snadná a zábavná. Myslel jsem si, že kouzelníci musí mít rychlé ruce a celý život je trénovat, ale ono je všechno trochu jinak ... Nejdůležitější je psychologie a jak Tom říká "kouzelnické přemýšlení a zdravá drzost". Až mě trochu děsí jak snadné je (když ví člověk jak), manipulovat s ostatními. Naštěstí je to manipulace pozitivní, která nikomu neubližuje. V každém případě to funguje a překvapilo mě jak snadno a rychle.

Martin "slim" Trejkl filmový osvětlovač - best boy

NYNÍ JSEM VE VĚTŠÍ MÍŘE ZAJÍMAVÝ PRO OSTATNÍ ...

Sláva, v naprosté uniformitě a šedi osobnostních tréninků a kurzů konečně něco, co přináší možnost získat kromě vyššího sebevědomí také nějakou praktickou dovednost s celospolečensky přijatelným přesahem. Zábavnou formou po lžičkách podávaná pestrá směsice činností, jejichž dostatečně dlouhým opakováním lze dosáhnout pozitivní změny osobnostních dovedností je přesně to, co jsem dlouhou dobu hledal a stále nemohl nalézt.

Libor Polákraftový průvodce, osobní kouč a dobrodruh

PROČ JSEM VSTOUPIL DO TRÉNINKU?

Jsem prodejce, prodával jsem víc jak 20 let, vysoce specializovaný software. Výhradně při osobním setkání s klietem a jeho kolegy. Máte jen jednu šanci získat jeho pozornost a navázat velmi přesně zaměřenou komunikaci. Při prezetnacích jsem se potřeboval zbavit jakékoliv trémy. A nejen to, potřebujete během okamžiku odhadnout (načíst) klienta, jeho náladu, co se mu líbí, jaký je to člověk. A tomu podřídit způsob, jakým vedete svou prezentaci. Když jsem se o kurzu dozvěděl, došlo mi, že kouzelníci opravdu musí dokonale umět zvládat svojí trému aby mohli ovlivňovat ostatní kolem sebe. Znát jejich tajemství by mi opravdu mohlo pomoci se zdokonalit a výrazně zlepšit svoje schopnosti. To mě vedlo okamžitě ke vstupu do kurzu. A navíc - 300,- Kč opravdu není moc peněz. Jak hodnotím kurs? Je to super zkušenost - kurz si procházím denně a těším se na každou novou lekci. Nejprve si pustím video s myšlenkovou mapou, které mi vše velmi podrobně vysvětlí a navíc uvede do kontextu s dalšími souvislostmi. Návazná vide a cvičení se už zabývají praktickými návody jak se zlepšit. Vyhovuje mi, že se mohu dívat na mobilu a když jedu autem, poslouchám mp3 z kurzu. Nejvíc mě baví zkoumat PDF s myšelnkovou mapou, kterou si podrobně procházím a spojuji jednotlivé body - to mi dovoluje plně pochopit jak to funguje, což miluju. Jsem s kurzem velmi spokojený a s klidným svědomím ho doporučuji všem, kteří se chtějí zdokonalit a rozvinout ve své celistvosti.

Michal Cílekonline podnikatel

Kdy chcete vzít vlastní život do vlastních rukou a začít si ho opravdu užívat, když ne dnes?

Online kurz  JAK SE ZBAVIT TRÉMY vás naučí první kroky na cestě stát se úspěšnějšími, vydělávat více peněz a užívat si život opravdu každý den.