OCHUTNÁVKA ONLINE TRÉNINKU

7 KLÍČŮ

K OSOBNÍMU KOUZLU

Ukážu vám jak probudit své osobní kouzlo

pomocí tréninkových metod, které používají nejlepší světoví kouzelníci.

Abyste si mohli vyzkoušet, jak jsou principy kouzelnického tréninku pro rozvoj osobního kouzla efektivní, rozhodl jsem se zpřístupnit ochutnávku.

Vyberte si libovolný týden, ve kterém se věnujeme vždy 1 konkrétní dovednosti

a já vám na něj dám ještě 40% SLEVU

"7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU"

Proč nabízím možnost vyzkoušet 1 týden tréninku za téměř poloviční cenu?

Ne, nebojte se, nejsem blázen.  Mám 3 důvody, proč jsem se rozhodl to udělat.

1.DŮVOD: Za cenu 587,. Kč je ukázková lekce dostupná každému. Student, zaměstnanec, začínající podnikatel i zkušený obchodník si to může dovolit.

2.DŮVOD: Tato cena je ale zároveň takovým pomyslným filtrem, který oddělí ty, kteří o to vlastně nestojí od těch, kteří chtějí opravdové výsledky.

3.DŮVOD: Testoval jsem různé ceny a 587,- Kč je cena, za kterou si ukázkovou lekci koupí i lidé, kteří mě vůbec neznají. Tak proč ji jednou za čas nepoužít? 

A potom mám ještě jeden "skrytý důvod" Až absolvujete ukázkovou lekci, tak budete vážně příjemně překvapeni... Zaznamenáte první výsledky a řeknete si: "WOW ty kouzelnické techniky vážně fungují. I přes počáteční  pochybnosti, tohle byla ta nejlepší investice"

No a potom se možná rozhodnete - pokud se rozhodnete - a vstoupíte do mého 8 týdenního tréninku, ve kterém je více než 800 minut praktických cvičení, informací, reálných kouzel, spousta materiálů ke stažení a také moje osobní podpora.

 

Chcete být součástí stáda, nebo ho vést?

 

85% úspěchu v osobním i pracovním životě závisí na schopnosti komunikovat s ostatními

 

Určitému druhu lidí šance, příležitosti a zajímavé nabídky přichází zdánlivě samy. Jsou to lidé, kteří něčím nevysvětlitelným přitahují pozornost a zájem ostatních. Lidé, kteří ovládají své osobní kouzlo.

Schopnost být přitažliví, přátelští a okouzlující otevírá každé dveře. Když vás lidé považují za takového člověka chtějí být často ve vaší přítomnosti a chtějí vás zvát mezi další lidi. Tato schopnost pozitivně komunikovat a ovlivňovat druhé, které se říká charisma,  osobní kouzlo nebo sociální inteligence, se dá naučit a rozvíjet. 

Těch, kterým byla tato schopnost nadělena v genech je jen 1% populace.

Všichni ostatní se schopnosti a dovednosti, ze kterých se osobní kouzlo skládá, musí naučit.

 

 

Představte si, jak by vypadal váš život, kdybyste mohli dělat co vás baví a příležitosti, šance a možnosti by za vámi přicházely samy od sebe? 

Co vám v takovém životě brání?

 • Máte strach ze selhání a neúspěchu, chybí vám vnitřní jistota?
 • Trpíte trémou?
 • Nemůžete se spolehnout na svou paměť?
 • Bojíte se veřejného projevu?

 

 • Proč máme svojí největší brzdu ve své hlavě?
 • Proč se svých zábran jednoduše a navíc zábavnou formou nezbavit?
 • Proč si neužívat život, nesbírat zážitky a nesklízet obdiv okolí? 
 • Jaké by to bylo překonat své strachy,  být úspěšnější, vydělávat více peněz, snadno navazovat vztahy a dokázat přesvědčit každého s kým komunikujete?
Během své práce profesionálního kouzelníka, mentora a lektora,
jsem odhalil

 7  KLÍČOVÝCH SCHOPNOSTÍ A DOVEDNOSTÍ, KTERÉ LIDÉ S OSOBNÍM KOUZLEM POUŽÍVAJÍ KAŽDÝ DEN

 

sedm klíčových dovedností, které lze velmi dobře rozvíjet a jejichž souhrn tvoří to, čemu říkáme osobní kouzlo neboli sociální inteligence.  Toto poznání mě inspirovalo k tomu, že jsem se rozhodl zpřístupnit některá přísně střežená tajemství, jakým způsobem trénují kouzelníci. Rozhodl jsem se sdílet všechny své zkušenosti a vytvořil jsem 8 týdenní on-line trénink určený pro vás. Trénink jehož posláním je pomáhat všem, kteří na sobě chtějí pracovat a rozvíjet své schopnosti k tomu, aby si vytvořili lepší šance a život si skutečně užívali.

Komplexní trénink, který využívá kouzelnické techniky a pomocí nácviku jednoduchých kouzel a kouzelnických hmatů, zábavnou formou rozvíjí právě těchto 7  důležitých vlastnosti a dovednosti, které společně osobní kouzlo vytváří.

 

Minulých třicet let jsem se učil se od těch nejlepších kouzelníků na světě. Vše co jsem se naučil jsem ihned uplatňoval a zkoušel v praxi. Za 17 let profesionální kariéry jsem absolvoval více než 5000 živých vystoupení v 15 zemích na 3 kontinentech a více než 50 000 hodin tréninku. V posledních deseti letech jsem své zkušenosti předával mladým kouzelníkům a několik z nich přivedl na špičkovou úroveň. V průběhu té doby jsem si uvědomil, že vlastnosti a schopnosti, které musí vynikající kouzelník rozvinout a vytrénovat, jsou stejné s těmi schopnostmi, které upotřebí ve svém životě vlastně každý člověk, nejen kouzelníci.

PROČ MÁ VĚTŠINA LIDÍ PROBLÉM SE KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI UČIT?

Protože počátky zábran a strachů vznikají už v dětství ve škole.

 • Proč jsme za chyby trestáni formou špatné známky, když se zároveň říká že chybami se člověk učí?
 • Proč nás učitelé neučí nebát se dělat chyby, ale naopak nás za každou chybu trestají?
 • Proč většinu znalostí získáváme pouhým memorováním textů nebo nudného výkladu?
 • Proč je zkoušení u tabule takový stres? 
 • Proč si učitelé myslí že jsou důležitější znalosti než zkušenosti?

3 DŮVODY PROČ SE KOUZELNÍCI UČÍ KOMUNIKOVAT MNOHEM SNADNĚJI NEŽ OSTATNÍ LIDÉ

Prvním důvodem je, že na začátku si vlastně ani neuvědomují, že se komunikovat učí. V počátečních fázích tréninku se soustředí na kouzelnické hmaty a jednoduché triky, které rozvíjí především základní zručnost, motoriku a koordinaci pohybu obou rukou. Tato cvičení rozvíjí mozek a vytváří nové nervové synapse, které rozšiřují zapojení obou mozkových hemisfér. Což později právě usnadňuje schopnost komunikace. Zároveň také vědomí nových neobvyklých schopností snižuje trému a zvyšuje sebevědomí.

Druhým důvodem je skutečnost, že stavba všech postupů a efektů kouzelnických triků je založena na stejných psychologických principech na jakých funguje lidský mozek. Tedy jak lidé vnímají, přijímají a ukládají informace a smyslové vjemy. Současně s tím se tedy kouzelníci učí jak směrovat, nebo naopak odvádět pozornost.

Třetím důvodem zlepšování komunikace je samotný princip předvádění kouzel. 70% každého triku je verbální a non verbální komunikace a jen 30% je mechanická činnost.

Trénování hmatů a triků je tedy především zábavná a příjemná činnost a zlepšování komunikačních dovedností je vlastně její vedlejší a svým způsobem neočekávaný efekt. Podobně, jako když malé dítě učíte rozeznávat barvy pomocí hry s barevnými kostkami. Dítě vnímá hru a vůbec si neuvědomuje, že se učí poznávat barvy.

Nyní jsem zpřístupnil samostatně, jednotlivé týdny tohoto kurzu  

Ochutnávkové lekce tréninku 7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU obsahují:

 • kompletní obsah vždy jednoho týdne a jedné dovednosti
 • celkem více než 100 minut praktických cvičení, triků a hmatů, které vám rozvinou vybranou dovednost, potřebnou k rozvoji silné osobní přitažlivosti
 • paměťové techniky, které běžně používají mentalisté
 • motorická cvičení, která rozvíjí mozek a vytváří nové synapse mezi oběma hemisférami
 • praktické úkoly, kterými si budete získané dovednosti pilovat v praxi
 • vyzkoušené techniky na odbourávání trémy a zlepšení komunikace
 • myšlenkové mapy a pracovní sešity, které vám usnadní učení

Ale hlavně, již po absolvování ukázkových lekcí dokážete:

 • vystupovat sebejistě, protože vás nebude svazovat tréma
 • dokážete mluvit tak, že vám všichni budou doslova viset na rtech
 • na večírku si zapamatujete jména, klidně 30 cizích lidí jen během představování s nimi
 • budete umět vyvolávat erotické představy u žen jen tím, jak používáte v komunikaci ruce a prsty
 • téměř každá žena nebo muž, které požádáte o telefonní číslo vám ho rádi dají a vy si ho budete pamatovat i bez zapisování
 • vaše sebevědomí vyroste tak, že budete mít pocit, že máte moře po kolena 🙂
 • nebude pro vás problém na večírku s přáteli předvádět klidně hodinu kouzla, kterými všechny ohromíte a nakonec odejdete domů s tou nejkrásnější ženou či mužem, kteří tam budou

CO O TRÉNINKU NAPSALI?

 

KURZŮ NA PODOBNÉ TÉMA JE POMĚRNĚ HODNĚ, ALE TENHLE JE OPRAVDU JINÝ ...

Kurzů na téma osobního rozvoje je poměrně hodně a pár jsem jich už zažil. Ale tenhle je opravdu jiný, ještě nikdy mi práce na sobě, nepřipadala tak snadná a zábavná. Myslel jsem si, že kouzelníci musí mít rychlé ruce a celý život je trénovat, ale ono je všechno trochu jinak ... Nejdůležitější je psychologie a jak Tom říká "kouzelnické přemýšlení a zdravá drzost". Až mě trochu děsí jak snadné je (když ví člověk jak), manipulovat s ostatními. Naštěstí je to manipulace pozitivní, která nikomu neubližuje. V každém případě to funguje a překvapilo mě jak snadno a rychle.

Martin "slim" Trejklfilmový osvětlovač - Best Boy

NYNÍ JSEM PRO OSTATNÍ MNOHEM VÍCE ZAJÍMAVÝ ...

Sláva, v naprosté uniformitě a šedi osobnostních tréninků a kurzů konečně něco, co přináší možnost získat kromě vyššího sebevědomí také nějakou praktickou dovednost s celospolečensky přijatelným přesahem. Zábavnou formou po lžičkách podávaná pestrá směsice činností, jejichž dostatečně dlouhým opakováním lze dosáhnout pozitivní změny osobnostních dovedností je přesně to, co člověk dlouhou dobu hledal a stále nemohl nalézt. Po absolvování tohoto kurzu jsem nyní ve větší míře než dříve zajímavý pro ostatní, nakažlivě zábavný a k tomu všemu ještě dokážu vzbudit čerstvě získanými kouzelnickými dovednostmi zájem téměř jakékoliv společnosti. Už se těším na pokračování pro mírně pokročilé.

Libor Polákraftový průvodce, osobní kouč a dobrodruh

DŘÍVE JSEM BYL NA KURZECH, KDE SE ŘEŠILA JEN JEDNA NEBO MAX. 2 DOVEDNOSTI. A STÁLY VÍCE PENĚZ ...

Proč jsem vstoupil do tréninku? Jsem prodejce, prodávál jsem víc jak 20 let, vysoce specializovaný software. Výhradně při osobním setkání s klietem a jeho kolegy. Máte jen jednu šanci získat jeho pozornost a navázat velmi přesně zaměřenou komunikaci. Při prezetnacích se zbavit jakékoliv trémy. Nejen to, potřebujete během okamžiku odhadnout (načíst) klienta, jeho náladu, co se mu líbí, jaký je to člověk. A tomu podřídit způsob, jakým vedete svou prezentaci. Musíte vystupovat sebevědomě, protože si to klient spojuje s vaší zkušeností s produktem. Na větších prezentacích bývá kolem 20 osob. Potřebujete se naučit zapamatovat si jejich jméno a oslovovat je jménem. To mi nikdy nešlo, hned jsem je zapomněl. Když jsem se o kurzu dozvěděl, došlo mi, že bych se mohl zdokonalit v 7 oblastech najednou a výrazně zlepšit svoje schopnosti. To mě vedlo okamžitě ke vstupu do kurzu. Totiž - dříve jsem byl pouze na kurzech, kde se řešila jedna, maximálně dvě z těchto oblastí. A stály mnohem více peněz. Tady se učíte, trénujete a cvičíte v 7 oblastech najednou a máte materiály navždy k dispozici (zručnost, tréma, paměť, komunikace, pozornost, sebevědomí, tajemství). Protože já svoje osobní kouzlo potřebuji a chci zdokonalit a být tak úspěšnější a rozvinout nový business do velkého podnikání. Nejdříve musím ale zdokonalit sám sebe. Jak hodnotím kurs? Je to super zkušenost - kurz si procházím denně a těším se na každou novou lekci začátkem týdne. Nejprve si pustím video s myšlenkovou mapou, které mi téma velmi podrobně vysvětlí a navíc uvede do kontextu s dalšími souvislostmi. Návazná vide a cvičení se už zabývají praktickými návody jak zlepšit konkrétní dovednost. Vyhovuje mi, že se mohu dívat na mobilu a když jedu autem, poslouchám mp3 z kurzu. Nejvíc mě baví zkoumat PDF s myšelnkovou mapou, kterou si podrobně procházím a spojuji jednotlivé body - to mi dovoluje plně pochopit jak to funguje, což miluju. Třešničkou na dortu jsou kouzla - vždy v pondělí nová kouzla, která mě fascinují a na konci týdne nemohu uvěřit, jak se doopravdy dělají při jejich odhalení. Videa s kouzly jsou pro mě metaforou, příběhem, který ukazuje, jak lze využít jednotlivých oblastí dovedností pro přesvědčení klienta. Právě na tom chápu plně jejich význam a jak neuvěřitelně rafinovaně rozvíjí konkrétní dovednost. Jsem s kurzem velmi spokojený a s klidným svědomím ho doporučuji všem, kdo se chce zdokonalit a rozvinout ve své celistvosti.

Michal Cílekonline podnikatel

CO VŠE OBDRŽÍTE V OCHUTNÁVKOVÝCH LEKCÍCH?

ochutnávkové lekce

"7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU"

Tento tréninkový systém vytvořil Tom Gryf na základě 30 let vlastních zkušeností při trénování a práci iluzionisty a 10 let praxe při výchově mladých kouzelníků. Použité přísně střežené postupy běžně užívají ve své práci nejlepší světoví kouzelníci.

 

 

Ihned po objednání ochutnávkových lekcí obdržíte unikátní přihlašovací údaje do svého účtu v členské sekci kde na vás čeká:
 • úvodní video, ve které vás naladí a ukáže vám jak dokáží kouzla působit na okolí
 • každý týden obsahuje dávku minimálně 5 videí v celkové délce více než 100 minut
 • každý týden se naučíte minimálně 4 nová kouzla, které zvládne předvádět i začátečník, ale dokážou překvapit i profesionála
 • budete se učit techniky, postupy a psychologické principy, které reálně využijete každý den
 • v každém videu dostanete praktické úkoly, kterými si budete získané dovednosti pilovat v praxi
 • součástí každé lekce jsou také check listy, myšlenkové mapy nebo pracovní sešity, které vám usnadní učení
 • všechna videa budete mít v členské sekci ke stažení ještě ve formátu  MP3 pro poslech ve sluchátkách cestou do práce

Můžete si vybrat jako ochutnávku pouze

1 týden online tréninku

nebo

koupit celý obsah kurzu se SLEVOU 40%       + bonusy v hodnotě 9.440,- Kč  ZDARMA

 
 Ochutnávkové lekce obsahují kompletní obsah jednotlivých týdnů celého
8 týdenního online tréninku

KOMPLETNÍ 8 TÝDENNÍ ONLINE TRÉNINK

 1.  všech 7 týdenních lekcí jednotlivých 7 dovedností + 8 týden, ve kterém se všechno složí do silného osobního kouzla 
 2. 800+ minut videa,  cvičení, praktické úkoly a kouzelnické tréninky
 3. myšlenkové mapy, check listy, pracovní sešity 
 4. celý obsah ve formátu mp3 ke stažení a poslechu ve sluchátkách
 5. téměř 40 prozrazených kouzel která se snadno naučí začátečníci, ale překvapí i profesionála
 6. další bonusové tréninky v hodnotě 9.440,- Kč 
7.760,- Kč   
+ BONUSY V HODNOTĚ   9.440,- Kč    ZDARMA
DNES   JEN     4.990,- Kč

 

 

Jednotlivé týdny, které můžete objednat na vyzkoušení:

TÝDEN 1 - ZRUČNOST

 1. Základní cvičení zaměřená na zvýšení zručnosti prstů
 2. Cvičení, která rozvíjí mozek a motoriku
 3. Koordinace pohybu rukou bez zapojení zraku
 4. Cvičení se zrcadlem a kamerou
      970,- Kč      DNES   JEN     587,- Kč

 

 

TÝDEN 2 - TRÉMA

 1. Příčiny a projevy trémy
 2. Jednoduchá cvičení na odbourání trémy
 3. Vizualizace, zklidnění a nakopnutí
 4. Metoda vizualizace Dr. Seripa - rychlé odbourání trémy
970,- Kč      DNES   JEN     587,- Kč

 

 

TÝDEN 3 - PAMĚŤ

 1. Jak funguje lidská paměť 
 2. techniky zapamatování, které používají mentalisté
 3. Jak si zapamatovat seznam klidně 50 položek, 30 jmen, telefonní čísla a klidně i balíček karet v rekordním čase
 4. Krok za krokem praktické postupy
970,- Kč      DNES   JEN     587,- Kč

 

 

TÝDEN 4 - KOMUNIKACE

 1. Komunikace není jen o obsahu a slovech
 2. Výrazy obličeje a non verbální gesta - jak je číst a používat v běžném životě
 3. Vztah mezi emocemi a mimickými svaly a jak se naučit s ním pracovat
 4. Schopnost improvizace, která jako improvizace nepůsobí
970,- Kč      DNES   JEN     587,- Kč

 

 

TÝDEN 5 - POZORNOST

 1. Na jakých principech funguje lidská pozornost
 2. Jak snadno přirozeně vzbudit pozornost když ji potřebujete
 3. Jak pozornost směrovat, nebo naopak odvádět
 4. Metody které používají na odvádění pozornosti vynikající kapsáři
970,- Kč      DNES   JEN     587,- Kč

 

 

TÝDEN 6 - SEBEJISTOTA

 1. Z čeho může vyrůstat vaše sebejistota
 2. Jak se dá sebevědomí nabudit, když ho aktuálně potřebujete pro nějakou situaci
 3. Jak se dopracovat k sebejistotě a sebevědomému vystupování
970,- Kč      DNES   JEN     587,- Kč

 

 

TÝDEN 7 - TAJEMSTVÍ

 1. Tajemství jako důležitý prvek vyvolání zájmu o svou osobu
 2. Proč je důležité si tajemství držet
 3. Proč ženy na tajemné muže reagují velmi pozitivně            (a platí to i obráceně)
 4. Tajemství versus zvědavost 
970,- Kč      DNES   JEN     970,- Kč

 

 

JEŠTĚ STÁLE VÁHÁTE?

Máte na výběr:
buď můžete vzít život do vlastních rukou a věnovat se zábavné práci na sobě...
nebo dál v klidu a pohodlí odpočívat doma u televize a čekat na to, co přijde samo ...

Nejčastěji kladené otázky

 

 

V čem se liší tento trénink od jiných tréninků a knih?

Trénink 7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU je souborem Tomových osobních zkušeností za posledních 30let. Díky použití jednoduchých kouzelnických triků a hmatů se z učení stává vlastně zábava, jejímž vedlejším produktem je rozvíjení všech sedmi klíčových schopností potřebných k vybudování osobního kouzla. Toto spojení je unikátní a dosud nikdy a nikde nebylo použito pro potřeby laické veřejnosti. Díky tomuto principu je snadné rozvíjet komunikační schopnosti téměř pro kohokoliv, bez nároku na jakékoliv zvláštní dispozice. Nepotřebujete tedy ani zručnost, ani talent na matematiku ani sklony k exhibicionismu a přesto se dokážete v komunikačních schopnostech posunout o pořádný kus dopředu.

Jak probíhá platba za ochutnávkovou lekci?

K platbám používáme zabezpečenou platební bránu GoPay, takže nikdo jiný než vy a vaše banka nemá šanci, se k vašim platebním údajům dostat. Zaplatit můžete platební kartou, online převodem mezi bankami, nebo klasickým bankovním převodem.

Co když budu mít jen málo času se tréninku věnovat?

Pokud si ochutnávkové lekce objednáte, jsou vám k dispozici v on-line členské sekci doživotně. Díky tomu můžete postupovat vlastním tempem a později se k jednotlivým lekcím i vracet. Pokud tedy zvažujete ochutnávkové lekce využít, udělejte to ještě dnes.

Co když budu mít v průběhu tréninku otázky?

Součástí tréninku je členská sekce na webu umeni-iluze.cz , ve které najdete i formulář, pomocí kterého můžete své otázky posílat přímo Tomovi.

KDO JE TOM GRYF?

 • posledních 17 let profesionální kouzelník, mentor a lektor osobního rozvoje
 • jeho živá vystoupení vidělo 1.280 000+ diváků v 15 zemích na 3 kontinentech
 • v průběhu 2 let absolvoval 120+ vystoupení v TV se sledovaností celkem 80.000 000+ diváků
 • osobně absolvoval 80+ workshopů s nejlepšími světovými kouzelníky a 50.000+ hodin tréninků
 • vychoval a inspiroval řadu mladých kouzelníků
 • vytvořil unikátní výukový systém, který pomáhá lidem rozvinout jejich kouzlo osobnosti

Pokud ,máte ještě nějaké nejasnosti nebo otázky pište mi na kouzelnik@umeni-iluze.cz

KDY CHCETE VZÍT ŽIVOT DO VLASTNÍCH RUKOU A ZAČÍT SI HO OPRAVDU UŽÍVAT, KDYŽ NE DNES? 

Ochutnávková lekce stojí stejně jako jedna káva ve vaší oblíbené kavárně. A za stejnou cenu vám mohu ukázat cestu jak k sobě začít magneticky přitahovat lidi, příležitosti a zážitky. Jak se stát úspěšnějšími, vydělávat více peněz a užívat si život opravdu každý den.