8 týdenní online trénink

 

7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU

 

Naučím vás jak rozvíjet vaše osobní kouzlo

pomocí tréninkových metod, které používají nejlepší světoví kouzelníci.

Upozornění - po uplynutí časomíry již nebude možno do tréninku vstoupit a vstup bude UZAVŘEN

Kompletní informace o tréninku

Věděli jste, že nejúspěšnější lidé využívají v životě psychologické principy, které původně vymysleli kouzelníci?

85% úspěchu v osobním i pracovním životě
závisí na schopnosti komunikovat s ostatními

 

Určitému druhu lidí šance, příležitosti a zajímavé nabídky přichází zdánlivě samy. Jsou to lidé, kteří něčím nevysvětlitelným přitahují pozornost a zájem ostatních. Lidé, kteří ovládají své osobní kouzlo.

Schopnost být přitažliví, přátelští a okouzlující otevírá každé dveře. Když vás lidé považují za takového člověka chtějí být často ve vaší přítomnosti a chtějí vás zvát mezi další lidi. Tato schopnost pozitivně komunikovat a ovlivňovat druhé, které se říká charisma nebo osobní kouzlo, se dá naučit a rozvíjet. 

Těch, kterým bylo vrozené charisma naděleno v genech je jen 1% populace.

Všichni ostatní se schopnosti a dovednosti, ze kterých se charisma skládá, museli naučit.

Existují způsoby jak lze potřebné schopnosti rozvíjet a vězte, že fyzický vzhled, hraje u charismatických lidí jen minimální roli.  

 

Představte si, jak by vypadal váš život, kdybyste mohli dělat co vás baví a příležitosti a nabídky by za vámi přicházely samy? 

 

Co vám v takovém životě brání?

 • Máte strach ze selhání a neúspěchu, chybí vám vnitřní jistota?
 • Trpíte trémou? 
 • Nemůžete se spolehnout na svou paměť?  
 • Bojíte se veřejného projevu? 

 

 • Proč máme svojí největší brzdu ve své hlavě?
 • Proč se svých zábran jednoduše a navíc zábavnou formou nezbavit?
 • Proč si neužívat život, nesbírat zážitky a nesklízet obdiv okolí? 
 • Jaké by to bylo překonat své strachy,  být úspěšnější, vydělávat více peněz, snadno navazovat vztahy a dokázat přesvědčit každého s kým se seznámíte?

JISTĚ SOUHLASÍTE S TÍM, ŽE KOUZELNÍK DAVID COPPERFIELD
MÁ PRO VĚTŠINU LIDÍ OPRAVDU VELKÉ CHARISMA

 

Myslíte si, že David měl charisma od narození? Vůbec ne. Jako dítě a dospívající mladý muž byl neoblíbený, samotářský podivín. Jeho proměna se uskutečnila právě díky tomu, že začal trénovat magii. Krůček za krůčkem.

Stejně jako většina nás ostatních trpěl trémou, neuměl se vyjadřovat tak, aby mu ostatní naslouchali, neuměl si získat pozornost a měl velmi malé sebevědomí. To jsou totiž dovednosti, kterými se liší charismatičtí lidé od všech ostatních. Ale tyto dovednosti se dají trénovat a rozvíjet.

Tak jako u Davida Copperfielda, je jedním z vynikajících způsobů jak tyto dovednosti zlepšovat trénink, který absolvují na svém začátku všichni kouzelníci. Trénink, který právě pomocí nácviku jednoduchých kouzel, triků a hmatů rozvíjí klíčové schopnosti jak zaujmout pozornost, komunikovat a prosadit se

Posledních třicet let jsem pracoval především sám na sobě a učil se od těch nejlepších kouzelníků na světě. Vše co jsem se naučil jsem ihned uplatňoval a zkoušel v praxi. Za 17 let profesionální kariéry jsem absolvoval více než 5000 živých vystoupení v 15 zemích na 3 kontinentech a více než 50 000 hodin tréninku. V minulých deseti letech jsem své zkušenosti předával mladým kouzelníkům a několik z nich přivedl na špičkovou úroveň. V průběhu té doby jsem si uvědomil, že vlastnosti a schopnosti, které musí vynikající kouzelník rozvinout a vytrénovat, jsou přesně těmi schopnostmi, které využije ve svém životě vlastně každý člověk, nejen kouzelníci. Odhalil jsem postupně celkem

 7  základních schopností a dovedností,
které lidé s osobním kouzlem, používají každý den

a David Copperfield se je musel také naučit

sedm klíčových dovedností, které lze velmi dobře rozvíjet a jejichž souhrn tvoří to, čemu říkáme charisma neboli kouzlo osobnosti. Toto poznání mě inspirovalo k tomu, že jsem se rozhodl zpřístupnit některá přísně střežená tajemství, jakým způsobem trénují kouzelníci. Rozhodl jsem se sdílet všechny své zkušenosti a vytvořil jsem 8 týdenní on-line trénink určený pro vás. Trénink jehož posláním je pomáhat všem, kteří na sobě chtějí pracovat a rozvíjet své schopnosti k tomu, aby si vytvořili lepší šance a život si skutečně užívali.

Komplexní trénink, který využívá kouzelnické techniky a pomocí nácviku jednoduchých kouzel a kouzelnických hmatů, zábavnou formou rozvíjí právě těchto 7  důležitých vlastnosti a dovednosti, které společně kouzlo osobnosti vytváří.

PROČ MÁ VĚTŠINA LIDÍ PROBLÉM SE
KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI UČIT?

Počátky zábran a strachů, vznikají už v dětství ve škole.

 • Proč jsme za chyby trestáni špatnou známkou, když se říká že chybami se člověk učí?
 • Proč nás učitelé neučí nebát se dělat chyby, ale naopak nás za každou chybu trestají?
 • Proč většinu znalostí získáváme pouhým memorováním textů nebo nudného výkladu?
 • Proč je zkoušení u tabule takový stres? 
 • Proč si učitelé myslí že jsou důležitější znalosti než zkušenosti?

3 DŮVODY PROČ SE KOUZELNÍCI UČÍ
KOMUNIKOVAT MNOHEM SNADNĚJI

1.DŮVOD:

Na začátku si vlastně ani neuvědomují, že se komunikovat učí. V počátečních fázích tréninku se soustředí na kouzelnické hmaty a jednoduché triky, které rozvíjí především základní zručnost, motoriku a koordinaci pohybu obou rukou. Tato cvičení rozvíjí mozek a vytváří nové nervové synapse, které rozšiřují zapojení obou mozkových hemisfér. Což později právě usnadňuje schopnost komunikace. Zároveň také vědomí nových neobvyklých schopností snižuje trému a zvyšuje sebevědomí.

2.DŮVOD:

Stavba všech postupů a efektů kouzelnických triků je založena na stejných psychologických principech na jakých funguje lidský mozek. Tedy jak lidé vnímají, přijímají a ukládají informace a smyslové vjemy. Současně s tím se tedy kouzelníci učí jak získávat,směrovat, nebo naopak odvádět pozornost.

3.DŮVOD:

Ke zlepšování komunikace vede samotný princip předvádění kouzel. 70% každého triku je verbální a non verbální komunikace a jen 30% je mechanická činnost.

Trénování hmatů a triků je tedy především zábavná a příjemná činnost a zlepšování komunikačních dovedností je vlastně její vedlejší a svým způsobem neočekávaný efekt. Podobně, jako když malé dítě učíte rozeznávat barvy pomocí hry s barevnými kostkami. Dítě vnímá hru a vůbec si neuvědomuje, že se učí poznávat barvy.

STALO SE VÁM NĚKDY ŽE JSTE SE UČILI NĚCO PRO VLASTNÍ ZÁBAVU, NEBO POBAVENÍ PŘÁTEL A KDYŽ JSTE TO PŘEDVEDLI PODLEHLA VÁM OSOBA OPAČNÉHO POHLAVÍ, NEBO PŘIŠLA NABÍDKA NA SKVĚLOU PRÁCI? 

Mně se to stalo v životě mnohokrát

Nechlubím se, tak to opravdu je. Učím se totiž nové věci každý den. Ale neměl jsem to tak vždy. Pamatuji si jaký byl pro mně, ještě na střední škole, obrovský stres promluvit nahlas před více než třemi lidmi. Spolužačky mně ignorovaly a kamarádů jsem také mnoho neměl. 

Všechno se začalo měnit až v době, kdy jsem objevil kouzla. Začal jsem trénovat a právě na spolužácích si zkoušet své pokroky. Byl pro mně téměř šok, jaký jsem najednou zažil pocit. Najednou se o mně začali všichni zajímat, všichni se mnou chtěli kamarádit a začaly si mně všímat i ty spolužačky. To mi dalo obrovskou motivaci ještě víc trénovat a neustálým opakováním a zkoušením jsem získával větší a větší jistotu.

Tréma byla najednou pryč, ať jsem říkal cokoliv, všichni poslouchali a věnovali mi plnou pozornost. Opojný pocit. Pochopil jsem, že nejdůležitější důvod proč to zažívám je tajemství. Ta pozornost, kterou jsem cítil všude okolo sebe byla zaměřená na tajemství, která jsem znal jen já. Lidský mozek totiž nemá rád otázky, na které si nedokáže odpovědět. Nemá klid dokud nenajde uspokojivou odpověď. A v tomto případě to byla neustále stejná otázka  "jak to udělal?".

 

KDO JE TOM GRYF?

 • magii se učil od svých 9 let
 • posledních 17 let profesionální kouzelník, mentor a lektor osobního rozvoje
 • jeho živá vystoupení vidělo 1.280 000+ diváků v 15 zemích na 3 kontinentech
 • v průběhu 2 let absolvoval 120+ vystoupení v TV se sledovaností celkem 80.000 000+ diváků
 • osobně absolvoval 80+ workshopů s nejlepšími světovými kouzelníky a 50.000+ hodin tréninků
 • vychoval a inspiroval řadu mladých kouzelníků
 • vytvořil unikátní výukový systém, který pomáhá lidem rozvinout jejich kouzlo osobnosti

Dnes už vím, že do písmene platí to, co kdysi řekla Sarah Bernhardt:

"Abyste dosáhli na vrchol, musíte mít kouzlo osobnosti. A to je tvořeno ze všeho a z ničeho, je to kombinace pevné vůle, vzhledu, chůze, tělesných proporcí, hlasu a elegantních gest. Ale to všechno nepotřebujete k tomu abyste byli krásní - od všeho trochu, totiž dohromady vytváří kouzlo osobnosti."

Úžasné je, že všechny tyto složky se dají na každém člověku rozvíjet a postupně vylepšovat. Nezáleží ani na bohu ani na přírodě co jste dostali do vínku. Záleží pouze na tom, jestli to opravdu chcete.

Navíc každý člověk má pod pojmem dostat se na vrchol něco jiného. Takže konkurence není zase až tak velká 🙂 Jste jí totiž pouze vy, sami sobě.

Mojí celoživotní láskou je moderní magie. Tedy zábavné umění, které spojuje prvky herectví, psychologie, zručnosti a schopnosti komunikovat s lidmi.

Tomův příběh

Na začátku ve školních letech, jsem v ničem nevynikal. Na sport jsem moc šikovný nebyl a šprt ani premiant třídy také ne. Kamarádů jsem tím pádem moc neměl a spolužačky jsem nezajímal vůbec. Nejlépe jsem se cítil doma, kde jsem četl a snil o tom jak jsem všemi oblíbený a obdivovaný. Ale v reálném světě nic takového nepřicházelo.

První impulz, který mě donutil s tím něco dělat byla kniha od dědečka, ve které byli návody na jednoduchá kouzla. Nejen vysvětlení jak se dělají, ale hlavně jak si k nim vyrobit rekvizity a postupy jak je předvádět. Doslova jsem se do té knihy zamiloval. Každou volnou chvilku jsem kutil, zkoušel a obtěžoval rodiče neustálým předváděním všeho, co jsem se naučil. Dalším a mnohem silnějším impulzem na mé cestě byl nápad, že si na vánoční besídku školy připravím kouzelnické představení. Bylo krátké, nedokonalé, ale po něm jsem zažil něco neuvěřitelného. Doslova přes noc mě najednou všichni spolužáci znali, všichni se mnou chtěli kamarádit a dokonce i spolužačky mi začaly nadbíhat. Neuvěřitelný pocit. Začátek něčeho obrovského.

Později, když jsem se začal o spolužačky a obecně dívky zajímat o trochu více, jsem si uvědomil jakou magnetickou sílu kouzla mají. To byl třetí a nejdůležitější impulz v mém životě. Na kouzla berou holky!

Leč, jak už to bývá, věci se vyvíjely jinak, než byl můj plán.  Nevěděl jsem totiž, že holky tak úplně nezajímám já jako člověk, ale že nejvíc je zajímá to tajemství, které je v kouzlech obsaženo. Takže jakmile se jim podařilo ze mně vymámit jak to dělám, zase jsem se stal nezajímavým.

Naštěstí jsem dostal ještě šanci. Narazil jsem na možnost učit se od skutečných kouzelníků. Díky jejich tréninku a spoustě zkušeností, které jsem od nich čerpal, jsem objevil další důležité obory, které bylo třeba pochopit. Psychologii, řeč těla, mluvené slovo, paměťová cvičení a spoustu dalších příbuzných oborů. Měl jsem pocit, že jsem zase na začátku, ale pamatoval jsem si ten opojný pocit, který jsem zažil druhý den po svém prvním vystoupení. Ten stál za jakoukoliv energii, kterou bylo potřeba vynaložit. Takže jsem se do studia vrhal po hlavě a všechno si hned v praxi zkoušel. Odměna byla úžasná. Ten pocit jsem zažíval čím dál častěji. 

Po čase jsem si uvědomil, že kouzla jsou to, čím se chci opravdu živit a abych to dokázal, musím se začít učit od těch nejlepších. Naštěstí jsem v té době měl už nějaké úspěchy na kouzelnických soutěžích a tím pádem vybudované slušné jméno v kouzelnickém světě. Díky tomu, se mi podařilo oslovit postupně řadu těch nejlepších kouzelníků u nás a později i v zahraničí a přesvědčit je, že má smysl mě učit a předávat mi zkušenosti. Absolvoval jsem tímto způsobem více než 80 živých seminářů a workshopů s těmi nejlepšími učiteli ve světě.Výsledky předčily očekávání. Na celých deset let jsem se stal nejdražším kouzelníkem v České republice a za dvacetiminutové vystoupení na večírku jsem účtoval 35.000,- Kč. Procestoval jsem pracovně celý svět a nasbíral obrovské množství zážitků. A jak mě vždycky učil otec: "sbírej hlavně zážitky, ty ti nikdo nikdy nemůže vzít".

Dnes už jsem v pozici, kdy pořádám vlastní semináře a mladí kouzelníci mě sami kontaktují abych je učil. Několik z nich jsem přivedl k profesionální kariéře a tři z nich obdrželi ve třech letech po sobě titul talent roku. Díky těmto zkušenostem jsem pochopil, že v počáteční fázi učení vlastně ani není důležitý talent, nebo zručnost. Nejdůležitější je totiž touha. Nejlepší výsledky mám vždy se všemi žáky, kteří mají na začátku obrovskou chuť a touhu se to naučit. Touhu, která pomáhá překonat všechny překážky, těžkosti a neúspěchy. 

V poslední době jsem si uvědomil, že tréninkové metody, které jsem postupně vytvořil, rozvíjí komplexně dovednosti a schopnosti, které nejsou důležité jen pro kouzelníky. Jsou totiž důležité pro každého, kdo se chce v dnešním světě prosadit a užívat si lepší a jednodušší život.

A to byl důvod, proč jsem se rozhodl tréninkový program upravit a zaměřit ho na budování kouzla osobnosti. Kouzla, která se při tom naučíte jsou jen prostředkem aby ta cesta byla zábavná a mnohem snadnější.

Takže pokud jste někým, kdo si chce život užívat, sbírat zážitky, nacházet příležitosti, vydělávat více peněz a přesvědčit každého koho potká o svých kvalitách, je tento kurz přesně pro vás.

A z vlastní zkušenosti vám můžu slíbit, že se na vás opravdu budou v baru lepit ženy a muži vám budou posílat drinky 🙂

Pojďte do toho se mnou a zjednodušte si život.

- Tom Gryf

Představuji vám unikátní online trénink

7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU

Tento trénink vám umožní nahlédnout do tajné kouzelnické kuchyně. Sdílím zde svůj ověřený systém, který je výsledkem 30 let mých osobních zkušeností a 10 let praxe ve vzdělávání kouzelníků. Pomocí jednoduchých zábavných cvičení si rozvinete schopnosti a vlastnosti, potřebné k vybudování mimořádně silné osobní přitažlivosti.  V průběhu 8 týdnů doslova nakopneme vaše charisma, které vám v budoucnu zvýší vaše šance, možnosti a příležitosti na získání vysněné práce, partnera, nebo vyššího výdělku.

Jedná se o přelomový systém výuky, který vás posune z šedého průměru, přímo do středu společnosti

Ve 40 lekcích rozložených do 8 týdnů vám postupně pomůžu odbourat trému, zlepšíme vaše komunikační schopnosti, naučíte se přitahovat pozornost, radikálně si zlepšíte paměť a zvýšíte si sebevědomí tak, že si budete užívat pozornost ostatních a budete se cítit ve společnosti jako ryba ve vodě.

Trénink 7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU obsahuje:

 • 40 video-lekcí a více než 800 minut praktických cvičení, triků a hmatů, které vám rozvinou všechny složky potřebné k vybudování opravdu silné osobní přitažlivosti
 • zpětnou vazbu a osobní podporu Toma v on-line členské sekci 
 • více než 20 prozrazených kouzel, které zvládne předvádět i začátečník
 • paměťové techniky, které běžně používají mentalisté
 • motorická cvičení, která rozvíjí mozek a vytváří nové synapse mezi oběma hemisférami
 • praktické úkoly, kterými si budete získané dovednosti pilovat v praxi
 • vyzkoušené techniky na odbourávání trémy a zlepšení komunikace
 • check listy, myšlenkové mapy a pracovní sešity, které vám usnadní učení
 • seznamy doporučených knih, webových stránek a filmů, které vám ještě pomohou rozšířit obzory

Ale hlavně, po absolvování tréninku dokážete:

 • vystupovat sebejistě, protože vás nebude svazovat tréma
 • dokážete mluvit tak, že vám všichni budou doslova viset na rtech
 • na večírku si zapamatujete jména, klidně 30 cizích lidí jen během představování s nimi
 • budete umět vyvolávat erotické představy u žen jen tím, jak používáte v komunikaci ruce a prsty
 • téměř každá žena nebo muž, které požádáte o telefonní číslo vám ho rádi dají a vy si ho budete pamatovat i bez zapisování
 • vaše sebevědomí vyroste tak, že budete mít pocit, že máte moře po kolena 🙂
 • nebude pro vás problém na večírku s přáteli předvádět klidně hodinu kouzla, kterými všechny ohromíte a nakonec odejdete domů s tou nejkrásnější ženou či mužem, kteří tam budou

CO O TRÉNINKU ŘEKLI:

Michal Cílek
Michal Cílek
Obchodník a online podnikatel

JEŠTĚ NIKDY MI PRÁCE NA SOBĚ, NEPŘIPADALA TAK SNADNÁ A ZÁBAVNÁ...

Kurzů na téma osobního rozvoje je poměrně hodně a pár jsem jich už zažil. Ale tenhle je opravdu jiný, ještě nikdy mi práce na sobě, nepřipadala tak snadná a zábavná. Myslel jsem si, že kouzelníci musí mít rychlé ruce a celý život je trénovat, ale ono je všechno trochu jinak ... Nejdůležitější je psychologie a jak Tom říká "kouzelnické přemýšlení a zdravá drzost". Až mě trochu děsí jak snadné je (když ví člověk jak), manipulovat s ostatními. Naštěstí je to manipulace pozitivní, která nikomu neubližuje. V každém případě to funguje a překvapilo mě jak snadno a rychle.

Martin "slim" Trejkl filmový osvětlovač - best boy

NYNÍ JSEM VE VĚTŠÍ MÍŘE ZAJÍMAVÝ PRO OSTATNÍ ...

Sláva, v naprosté uniformitě a šedi osobnostních tréninků a kurzů konečně něco, co přináší možnost získat kromě vyššího sebevědomí také nějakou praktickou dovednost s celospolečensky přijatelným přesahem. Zábavnou formou po lžičkách podávaná pestrá směsice činností, jejichž dostatečně dlouhým opakováním lze dosáhnout pozitivní změny osobnostních dovedností je přesně to, co člověk dlouhou dobu hledal a stále nemohl nalézt. Po absolvování kurzu jsem nyní ve větší míře než dříve zajímavý pro ostatní, nakažlivě zábavný a k tomu všemu ještě dokážu vzbudit čerstvě získanými kouzelnickými dovednostmi zájem téměř jakékoliv společnosti. Už se těším na pokračování pro mírně pokročilé.

Libor Polákraftový průvodce, osobní kouč a dobrodruh

CO VŠE OBDRŽÍTE VSTUPEM DO ONLINE TRÉNINKU?

Unikátní trénink

"7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU"

Tento tréninkový systém vytvořil Tom Gryf na základě 30 let vlastních zkušeností při trénování a práci iluzionisty a 10 let praxe při výchově mladých kouzelníků. Použité přísně střežené postupy běžně užívají ve své práci nejlepší světoví kouzelníci.

Při vstupu do tréninku obdržíte unikátní přihlašovací údaje do svého účtu v členské sekci kde na vás čeká:
 • úvodní video, ve které vás naladí a ukáže vám jak dokáží kouzla působit na okolí
 • každé pondělí obdržíte novou dávku videí v celkové délce více než 100 minut
 • každý týden se naučíte minimálně 1 nové kouzlo, které zvládne předvádět i začátečník, ale dokáže překvapit i profesionála
 • budete se učit techniky, postupy a psychologické principy, které reálně využijete každý den
 • v každém videu dostanete praktické úkoly, kterými si budete získané dovednosti pilovat v praxi
 • součástí každé lekce jsou také check listy, myšlenkové mapy nebo pracovní sešity, které vám usnadní učení
 • všechna videa budete mít v členské sekci ke stažení ještě ve formátu  MP3 pro poslech ve sluchátkách cestou do práce
 • v každé lekci obdržíte také seznamy doporučených knih, webových stránek a filmů, které vám ještě pomohou rozšířit obzory
 • a čas od času ještě nějaké drobné překvapení, nebo dárek ...

K OBJEDNÁVCE NYNÍ BONUSY ZDARMA:

Pokud se rozhodnete jít do akce a vstoupit do tréninku ještě dnes, mám pro vás jako odměnu ještě několik bonusů

PODROBNÝ OBSAH TRÉNINKU:

Trénink se v každém týdnu zaměřuje na jednu dovednost

První týden - ZRUČNOST

 1. Základní cvičení zaměřená na zvýšení zručnosti prstů
 2. Cvičení, která rozvíjí mozek tím, že každá ruka dělá současně něco jiného
 3. Koordinace pohybu rukou bez zapojení zraku
 4. Cvičení se zrcadlem

Druhý týden - TRÉMA

 1. Příčiny a projevy trémy
 2. Jednoduchá cvičení na odbourání trémy
 3. Vizualizace, zklidnění a nakopnutí
 4. Metoda vizualizace Dr. Seripa - rychlé odbourání trémy

Třetí týden - PAMĚŤ

 1. Jak funguje lidský mozek a paměť 
 2. Techniky zapamatování, které používají mentalisté
 3. Jak si zapamatovat jména 30 cizích lidí při představování
 4. Praktické postupy jak si zapamatovat nákupní seznamy, telefonní čísla, nebo celý balíček karet

Čtvrtý týden - KOMUNIKACE

 1. Komunikace není jen o obsahu a slovech
 2. Výrazy obličeje a non verbální gesta jak je číst a používat v běžném životě
 3. Vztah mezi emocemi a mimickými svaly a jak se naučit s ním pracovat
 4. Schopnost improvizace, která jako improvizace nepůsobí

Pátý týden - POZORNOST

 1. Na jakých principech funguje lidská pozornost
 2. Jak snadno přirozeně vzbudit pozornost když ji potřebujete
 3. Jak pozornost směrovat, nebo naopak odvádět
 4. Metody které používají na odvádění pozornosti vynikající kapsáři

Šestý týden - SEBEJISTOTA

 1. Z čeho může vyrůstat vaše sebejistota
 2. Prozrazená kouzla, která vám zajistí takovou odezvu, že sebevědomí poroste úplně samo
 3. Jak se dá sebejistota nabudit, když ji aktuálně potřebujete pro nějakou situaci
 4. Triky, díky kterým se budete cítit jako hvězda

Sedmý týden - TAJEMSTVÍ

 1. Tajemství jako důležitý prvek vyvolání zájmu o svou osobu
 2. Proč je důležité si tajemství držet
 3. Proč ženy na tajemné muže reagují velmi pozitivně a platí to i naopak
 4. Tajemství versus zvědavost 

Osmý týden - OSOBNÍ KOUZLO

 1. V posledním týdnu vše složíme do vašeho silného osobního kouzla
 2. Jak s osobním kouzlem pracovat a dál ho rozvíjet
 3. Praktické testy jaké osobní kouzlo jste si už dokázali vytvořit
 4. Vypusťte své osobní kouzlo do světa začněte ho používat

  

Všechny bonusy jsou samostatné videokurzy s podrobným vysvětlením a praktickými ukázkami

Hodnota bonusů celkem

7.450,- Kč

(právě dnes ZDARMA)

  

+ Bonusy:

 • Video-kurz   HRDINOU V OČÍCH SVÉHO DÍTĚTE

Série jednoduchých dětských kouzel, která můžete naučit kterékoliv malé dítě v rodině a stát se tak v jeho očích nesmrtelným hrdinou.

1.990,- Kč

 • trénink   PRSTOVÁ GYMNASTIKA

vynikající pomůcka, jak připravit své ruce k trénování zručnosti

490,- Kč

 • trénink   15 DRUHŮ MÍCHÁNÍ KARET

video-trénink díky kterému se naučíte míchat karty tak, že s vámi přítelé rozhodně nebudou chtít hrát o peníze

 990,- Kč

 • Video-kurz   HVĚZDOU VEČÍRKU

série 10 kouzel, ke kterým budete potřebovat jako rekvizity pouze to, co najdete v každém baru běžně. Díky tomu budete hvězdou každého mejdanu.

1.990,- Kč

 • video-kurz   ZÁZRAČNÁ PAMĚŤ

Trénink uceleného vystoupení, které můžete předvést na jakékoliv párty a ukázat přátelům, že máte geniální paměť. Technika, která umožní tento "zázrak" předvádět i lidem s opravdu špatnou pamětí a tím ji zlepšovat.

1990,-Kč

Upozornění - po uplynutí časomíry již nebude možno do tréninku vstoupit a vstup bude UZAVŘEN

Vstupte do online tréninku

7 KLÍČŮ

K OSOBNÍMU KOUZLU

a získáte

 • přístup do on-line členské sekce na webu
  v členské sekci naleznete úvodní lekci a každé pondělí novou dávku videí na další týden + všechny pracovní materiály a bonusy
 • Celkem 40 lekcí a více než 800 minut tréninku
  Cvičení, techniky, kouzla, principy a postupy se kterými běžně pracují nejlepší světoví kouzelníci.
 • Více než 20 prozrazených kouzel
  Jednoduchá kouzla, které se zvládnou naučit i začátečníci, ale která dokáží překvapit i profesionála. Vše je jen o pečlivém nazkoušení a vynikajícím předvedení.
 • Praktické materiály, které vám usnadní učení
  Ukázky předvedení, check listy, myšlenkové mapy, MP3 soubory a pracovní sešity, díky kterým bude proces učení jedna velká a zábavná hra s překvapivými výsledky.

+ bonusy v hodnotě 7.450,-

 • Video-kurz HVĚZDOU VEČÍRKU
  série kouzel, ke kterým budete potřebovat jako rekvizity pouze to, co najdete v každém baru běžně. Díky tomu budete hvězdou každého mejdanu. 1.990,- Kč
 • Video-kurz HRDINOU V OČÍCH SVÉHO DÍTĚTE
  Série jednoduchých dětských kouzel, která můžete naučit kterékoliv malé dítě v rodině a stát se tak v jeho očích nesmrtelným hrdinou. 1.990,- Kč
 • video ZÁZRAČNÁ PAMĚŤ
  Trénink uceleného vystoupení, které můžete předvést na jakékoliv párty a ukázat přátelům, že máte geniální paměť. Technika, která umožní tento "zázrak" předvádět i lidem s opravdu špatnou pamětí a tím ji zlepšovat. 1990,-Kč
 • trénink PRSTOVÁ GYMNASTIKA
  vynikající pomůcka, jak připravit své ruce k trénování zručnosti 490,- Kč
 • trénink 15 DRUHŮ MÍCHÁNÍ KARET
  video-trénink díky kterému se naučíte míchat karty tak, že s vámi přátelé rozhodně nebudou chtít hrát o peníze 990,- Kč

CELKOVÁ CENA ONLINE TRÉNINKU VČETNĚ VŠECH BONUSŮ

(Bonusy a sleva jsou k dispozici pouze do skončení odpočtu) 

8 TÝDENNÍ ONLINE TRÉNINK   15.990,- Kč
+ BONUSY    7.450,- Kč
Vstupte jen za     23.440,- Kč

Nyní   11.967,- Kč vč. DPH

Upozornění - po uplynutí časomíry již nebude možno do tréninku vstoupit a vstup bude UZAVŘEN

můžete si po dobu příštích 8 týdnů koupit každý den velkou kávu ve Starbucks, nebo stejný čas a peníze investovat do své budoucnosti

Nechci abyste riskovali - poskytnu vám 100% GARANCI

(neprodávám jen kurz, nabízím vám životní změnu)

30 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nic neriskujete, jsem si obsahem a účinností kurzu tak jistý, že vám nabízím 100% garanci vrácení peněz. 30 dní máte na to, abyste vše vyzkoušeli a použili. Pokud zjistíte, že vám kurz nepřináší slibovaný efekt, vaše peníze dostanete zpět.

JEŠTĚ STÁLE VÁHÁTE?

Máte na výběr:

buď můžete vzít život do vlastních rukou a věnovat 8 týdnů zábavné práci na sobě...

nebo dál v klidu a pohodlí odpočívat doma u televize a čekat na to, co přijde samo ...

PŘIPRAVENI JÍT DO AKCE?

Nyní klikněte níže na tlačítko a toto vše získáte:

 • přístup do on-line členské sekce na webu
  v členské sekci naleznete úvodní lekci a každé pondělí novou dávku videí na další týden + všechny pracovní materiály a bonusy
 • Celkem 40 lekcí a více než 800 minut tréninku
  Cvičení, techniky, kouzla, principy a postupy se kterými běžně pracují nejlepší světoví kouzelníci.
 • Více než 20 prozrazených kouzel
  Jednoduchá kouzla, které se zvládnou naučit i začátečníci, ale která dokáží překvapit i profesionála. Vše je jen o pečlivém nazkoušení a vynikajícím předvedení.
 • Praktické materiály, které vám usnadní učení
  Ukázky předvedení, check listy, myšlenkové mapy, MP3 soubory a pracovní sešity, díky kterým bude proces učení jedna velká a zábavná hra s překvapivými výsledky.

+ bonusy v hodnotě 7.450,-

 • Video-kurz HVĚZDOU VEČÍRKU
  série kouzel, ke kterým budete potřebovat jako rekvizity pouze to, co najdete v každém baru běžně. Díky tomu budete hvězdou každého mejdanu. 1.990,- Kč
 • Video-kurz HRDINOU V OČÍCH SVÉHO DÍTĚTE
  Série jednoduchých dětských kouzel, která můžete naučit kterékoliv malé dítě v rodině a stát se tak v jeho očích nesmrtelným hrdinou. 1.990,- Kč
 • video ZÁZRAČNÁ PAMĚŤ
  Trénink uceleného vystoupení, které můžete předvést na jakékoliv párty a ukázat přátelům, že máte geniální paměť. Technika, která umožní tento "zázrak" předvádět i lidem s opravdu špatnou pamětí a tím ji zlepšovat. 1990,-Kč
 • trénink PRSTOVÁ GYMNASTIKA
  vynikající pomůcka, jak připravit své ruce k trénování zručnosti 490,- Kč
 • trénink 15 DRUHŮ MÍCHÁNÍ KARET
  video-trénink díky kterému se naučíte míchat karty tak, že s vámi přátelé rozhodně nebudou chtít hrát o peníze 990,- Kč

CELKOVÁ CENA ONLINE TRÉNINKU VČETNĚ VŠECH BONUSŮ

(Bonusy a sleva jsou k dispozici pouze do skončení odpočtu) 

8 TÝDENNÍ ONLINE TRÉNINK   15.990,- Kč
+ BONUSY    7.450,- Kč
Vstupte jen za     23.440,- Kč

Nyní   11.967,- Kč vč. DPH

Upozornění - po uplynutí časomíry již nebude možno do tréninku vstoupit a vstup bude UZAVŘEN

Nejčastěji kladené otázky

V čem se liší tento trénink od jiných tréninků a knih?

Trénink 7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU je souborem Tomových osobních zkušeností za posledních 30let. Díky použití jednoduchých kouzelnických triků a hmatů se z učení stává vlastně zábava, jejímž vedlejším produktem je rozvíjení celkem sedmi klíčových schopností potřebných k vybudování kouzla osobnosti. Toto spojení je unikátní a dosud nikdy a nikde nebylo použito pro potřeby laické veřejnosti. Díky tomuto principu je snadné rozvíjet komunikační schopnosti téměř pro kohokoliv, bez nároku na jakékoliv zvláštní dispozice. Nepotřebujete tedy ani zručnost, ani talent na matematiku ani sklony k exhibicionismu a přesto se dokážete v komunikačních schopnostech posunout o pořádný kus dopředu.

Jak dlouhá jsou videa a jak často se budou zveřejňovat?

Po dobu 8 týdenního kurzu bude každý týden, vždy v pondělí uvolněna série videí o délce celkem 100+ minut. Každá série se věnuje rozvoji jedné klíčové schopnosti a obsahuje řadu cvičení, praktických ukázek a jednoduchých triků s podrobným vysvětlením. Jednotlivé části série na sebe navazují a jsou sestaveny tak, aby se pozvolna zvyšovala náročnost. Videa si můžete v rámci týdne libovolně rozložit a kdykoliv se k nim vracet. Zároveň na vás v členské sekci čeká celá řada bonusů, které využijete v praxi mezi přáteli a poslouží vám jako motivace k praktickému zkoušení získaných znalostí.

Kdy trénink 7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU startuje a do kdy lze uplatnit garance?

Letošní trénink 7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU startuje 5.3. 2018 Do uzavřené členské sekce tréninku je možné vstoupit ihned jakmile obdržíte do svého e-mailu přihlašovací údaje do vašeho účtu. Tyto údaje obdržíte ihned po objednání a zaplacení tréninku. 30 denní garance vrácení peněz počíná běžet dnem startu tréninku, takže v jejím průběhu absolvujete celou polovinu tréninku. Jednotlivá cvičení a tréninky jsou koncipovány tak, aby je bylo možné zvládnout v průběhu vždy 1 týdne. Ale není problém si učivo rozložit a postupovat vlastním tempem.

Kolik trénink stojí? Je možné jej získat na splátky?

Cena tréninku je aktuálně 11.967,- Kč vč. dph. Koupit jej můžete i na 2 splátky. V tom případě zaplatíte dnes pouze 5.984,- Kč a druhou splátku 5.984,- Kč zaplatíte 30 dní od objednávky. 

Co když budu mít jen málo času se tréninku věnovat?

Pokud do tréninku nyní vstoupíte, je vám celý tréning k dispozici v on-line členské sekci doživotně. Díky tomu můžete v kurzu postupovat vlastním tempem a později se k jednotlivým lekcím i vracet. Pokud tedy zvažujete do tréninku vstoupit, udělejte to ještě dnes. Po uplynutí odpočtu končí akční nabídka a přijdete o možnost získat všechny bonusy zdarma.

Co když budu mít v průběhu tréninku otázky?

Součástí tréninku 7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU je členská sekce na webu umeni-iluze.cz a také uzavřená skupina na Facebooku. Na obou těchto místech se vám bude Tom osobně věnovat v průběhu tréninku, dávat vám zpětnou vazbu a zodpovídat otázky.

Pokud ,máte ještě nějaké nejasnosti nebo otázky pište mi na kouzelnik@umeni-iluze.cz

Upozornění - po uplynutí časomíry již nebude možno do tréninku vstoupit a vstup bude UZAVŘEN

KDY CHCETE VZÍT ŽIVOT DO VLASTNÍCH RUKOU A ZAČÍT SI HO OPRAVDU UŽÍVAT, KDYŽ NE DNES? 

Online kurz  7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU vám ukáže cestu jak k sobě začít magneticky přitahovat lidi, příležitosti a zážitky. Jak se stát úspěšnějšími, vydělávat více peněz a užívat si život opravdu každý den.