Zde máte slíbené video s myšlenkovou mapou. V e-mailu během 10 minut ještě obdržíte mapu v PDF a také v MP3 k poslechu ve sluchátkách.

Začněte své charisma zvyšovat hned teď

První krok je zbavit se trémy - navždy

Vstoupit do tréninku  ⇢

Online trénink s použitím kouzelnických technik

Naučím vás techniky, kterými se učí překonávat trému kouzelníci. Jestli to se svým charisma myslíte vážně a chcete ho začít zvyšovat hned, neváhejte. Pokud se nyní rozhodnete dám vám na svůj online trénink SLEVU 98%

   1.290,-   NYNÍ  JEN  28,- Kč

Proč dávám tento praktický trénink za tak nízkou cenu?

V čem je háček?

Ne, nebojte se, nejsem blázen. Mám 3 důvody, proč jsem se rozhodl to udělat.

1.DŮVOD: Za cenu 28,- Kč je trénink dostupný každému. Student, zaměstnanec, začínající podnikatel i zkušený obchodník si to může dovolit a nic neriskuje.

2.DŮVOD: Tato cena je ale zároveň takovým pomyslným filtrem, který oddělí ty, kteří o to vlastně nestojí od těch, kteří chtějí opravdové výsledky.

3.DŮVOD: Testoval jsem různé ceny a 28,- Kč je cena, za kterou si trénink koupí i lidé, kteří mě vůbec neznají. Tak proč ji jednou za čas nepoužít? 

A potom mám ještě jeden "skrytý důvod" Až tento trénink absolvujete, tak budete vážně příjemně překvapeni... Zaznamenáte první výsledky a řeknete si: "WOW ty kouzelnické techniky vážně fungují. I přes počáteční  pochybnosti, tohle byla ta nejlepší investice"

No a potom se možná rozhodnete - pokud se rozhodnete -  vstoupít do mého 8 týdenního tréninku, ve kterém je více než 800 minut praktických cvičení, informací, reálných kouzel a spousta dalšího funkčního obsahu...

To je vše - žádný další skrytý důvod nemám, žádný háček v tom není. 

Možná  zní cena 28,- Kč bláznivě, ale můžu vám slíbit, že to bude ta nejlepší ivestice, jakou jste za posledních mnoho měsíců udělali.

85% úspěchu v osobním i pracovním životě závisí na schopnosti sebejistě komunikovat s ostatními

Věděli jste, že nejúspěšnější lidé využívají v životě psychologické principy, které původně vymysleli kouzelníci?

Takže se nabízí otázka

Kdo jiný, vás tyto dovednosti naučí lépe než kouzelník?

Minulých třicet let jsem se učil se od těch nejlepších kouzelníků na světě. Vše co jsem se naučil jsem ihned uplatňoval a zkoušel v praxi. Za 17 let profesionální kariéry jsem absolvoval více než 5000 živých vystoupení v 15 zemích na 3 kontinentech a více než 50 000 hodin tréninku. V posledních deseti letech své zkušenosti předávám mladým kouzelníkům a několik z nich jsem přivedl na špičkovou úroveň. Nedávno jsem si uvědomil, že vlastnosti a schopnosti, které musí vynikající kouzelník rozvinout a vytrénovat, upotřebí ve svém životě každý člověk, nejen kouzelníci. Rozhodl jsem se proto své zkušenosti sdílet a nabídnout je každému, kdo na sobě chce pracovat aby se lépe prosadil v dnešním světě.

Tom Gryf
Tom Gryf
kouzelník, moderátor a kouč osobního kouzla

Pokud ,máte ještě nějaké nejasnosti nebo otázky pište mi na

kouzelnik@umeni-iluze.cz

Pokud ne, stačí udělat už jen jeden krok - stisknout tlačítko a začít