TRPÍTE NĚKDY TRÉMOU ?

CHYBÍ VÁM SEBEJISTOTA ?

NEPŘITAHUJETE OSTATNÍ ?

 

~online PDF, MP3 a video ZDARMA~

ODHALTE TAJEMSTVÍ  7 KLÍČŮ

Myšlenková mapa, díky které odhalíte dovednosti, které se běžně učí kouzelníci a vám umožní lépe se prosadit, přitahovat ostatní  a být v životě úspěšnější.

Stáhnout ZDARMA

⇡   Stáhnout mapu

Tom Gryf
Tom Gryf
autor projektu 7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU

 

Proč vám nabízím tuto myšlenkovou mapu ?

Jsem 17 let profesionální kouzelník a iluzionista. Pracuji tedy v oboru, který spojuje show, herectví, psychologii a schopnost komunikace.

Posledních 10 let, kdy také učím a trénuji mladé kouzelníky, jsem objevil celkem 7 klíčových oblastí a dovedností, které společně tvoří něco, čemu říkáme charisma. Nebo chcete-li osobní kouzlo, přitažlivost nebo sociální inteligence.

V každém případě cosi, co vám zajistí, že lidé okolo vás jsou k vám přitahováni, soustředěně vám naslouchají, nechají se vámi pozitivně ovlivňovat, chtějí být ve vaší přítomnosti a mají potřebu k vám přivádět ostatní.

Před časem jsem si uvědomil, že tyto schopnosti jsou v dnešním světě přesně tím X faktorem, který dokáže radikálně zvyšovat šance a příležitosti jak v práci, tak v soukromém životě, téměř komukoliv.

Rozhodl jsem se tedy sdílet 30 let svých zkušeností a vytvořil jsem komplexní tréninkový program, ve kterém odhaluji přísně střežená tajemství, postupy a techniky, které doposud používali ke svému rozvoji jen ti nejlepší kouzelníci. Tento v praxi odzkoušený systém nyní nabízím všem, kteří mají chuť něco změnit a začít si brát od života to nejlepší, co nabízí.

Zbývá už jen poslední otázka.

Začnete zvyšovat své osobní kouzlo, nebo budete u televize čekat na to, co přijde samo?

Začít - stáhnout mapu ZDARMANechci přitahovat ostatní