Jste přitažliví pro ostatní ?

Charismatičtí lidé ANO

 ~ online test ZDARMA ~

ZJISTĚTE, JAKÉ CHARISMA AKTUÁLNĚ MÁTE

Charisma není vrozená dispozice. Dá se trénovat a rozvíjet. Odhalte techniky jakými své charisma rozvíjí ti nejlepší.

 

 Otestujte své charisma a zjistěte, které dovednosti potřebujete rozvíjet, aby se ještě zvýšilo. 

Spustit test ZDARMA

⇡  Spustit test

Tom Gryf
Tom Gryf
kouzelník, autor projektu CHARISMA JAKO BOND

Proč se zabývám osobním kouzlem a metodami jeho rozvíjení?

Jsem 17 let profesionální kouzelník a iluzionista. Pracuji tedy v oboru, který spojuje show, herectví, psychologii a schopnost komunikace.

Posledních 10 let, kdy také učím a trénuji mladé kouzelníky, jsem objevil celkem 7 klíčových oblastí a dovedností, které společně tvoří něco, čemu říkáme charisma. Nebo chcete-li osobní kouzlo, přitažlivost nebo sociální inteligence.

V každém případě cosi, co vám zajistí, že lidé okolo vás jsou k vám přitahováni, soustředěně vám naslouchají, nechají se vámi pozitivně ovlivňovat, chtějí být ve vaší přítomnosti a mají potřebu k vám přivádět ostatní.

Před časem jsem si uvědomil, že tyto schopnosti jsou v dnešním světě přesně tím X faktorem, který dokáže radikálně zvyšovat šance a příležitosti jak v práci, tak v soukromém životě, téměř komukoliv.

Rozhodl jsem se tedy sdílet 30 let svých zkušeností a vytvořil jsem komplexní tréninkový program, ve kterém odhaluji přísně střežená tajemství, postupy a techniky, které doposud používali ke svému rozvoji jen ti nejlepší kouzelníci. Tento v praxi odzkoušený systém nyní nabízím všem, kteří mají chuť něco změnit a začít si brát od života to nejlepší, co nabízí.

Chcete vědět jaké charisma aktuálně máte? 

Otestovat ZDARMANechci být jako James Bond