7 KLÍČŮ K OSOBNÍMU KOUZLU - praktický postup

JAK V SOBĚ ZA 8 TÝDNŮ PROBUDIT SILNÉ OSOBNÍ KOUZLO A SEBEJISTOTU

Online workshop - záznam živého vysílání, kde jsem celý svůj systém podrobně vysvětlil:

Sledovat záznam živého online workshopu

Představte si, jak by vypadal váš život, kdybyste mohli dělat co vás baví a příležitosti, šance a možnosti by za vámi přicházely samy od sebe? 

Určitému druhu lidí totiž šance, příležitosti a zajímavé nabídky přichází zdánlivě samy. Jsou to lidé, kteří něčím nevysvětlitelným přitahují pozornost a zájem ostatních. Lidé, kteří ovládají své osobní kouzlo.

Schopnost být přitažliví, přátelští a okouzlující otevírá každé dveře. Když vás lidé považují za takového člověka chtějí být často ve vaší přítomnosti a chtějí vás zvát mezi další lidi. Tato schopnost pozitivně komunikovat a ovlivňovat druhé, které se říká charisma nebo osobní kouzlo, se dá naučit a rozvíjet. 

Těch, kterým bylo vrozené charisma naděleno v genech je jen 1% populace.

Všichni ostatní se schopnostem a dovednostem, ze kterých se charisma skládá, museli naučit. Během své praxe profesionálního iluzionisty, jsem objevil celkem 7 klíčových schopností a dovedností, jejichž rozvíjením opravdu silné osobní kouzlo vzniká.

Vytvořil jsem podrobný manuál, s jehož pomocí, se vaše charisma dokáže probudit a zajistit vám více šancí a příležitostí v životě.

Ve workshopu ho detailně rozebereme

Víte že 85% úspěchu v osobním i pracovním životě závisí na vaší schopnosti komunikovat s ostatními?
Tom Gryf
Tom Gryf
autor projektu Osobní kouzlo jako mocná zbraň

Připravil jsem pro vás unikátní ONLINE WORKSHOP, který odhaluje sedm klíčových dovedností, které lze velmi dobře rozvíjet a jejichž souhrn tvoří to, čemu říkáme charisma neboli kouzlo osobnosti. Těchto sedm klíčových oblastí jsem postupně objevil během své vlastní praxe profesionálního kouzelníka a lektora. Uvědomil jsem si, že všechny tyto schopnosti a dovednosti jsou výborně využitelné i v běžném životě a to mě inspirovalo k tomu, že jsem se rozhodl zpřístupnit některá přísně střežená tajemství, jakým způsobem kouzelníci trénují. Rozhodl jsem se sdílet všechny své zkušenosti a vytvořil jsem tréninkový manuál určený pro vás. Trénink jehož posláním je pomáhat všem, kteří na sobě chtějí pracovat a rozvíjet své schopnosti k tomu, aby si vytvořili lepší šance, možnosti a příležitosti. Zkrátka aby si život zjednodušili a skutečně užívali.

Malá ochutnávka toho, co workshop obsahuje:

  • Jednoduchý, ale efektivní návod jak krůček za krůčkem pracovat na svém CHARISMA a začít k sobě magneticky přitahovat lidi, zážitky, příležitosti a šance.
  • odhalení 7 klíčových schopností a dovedností, které společně vytváří silné osobní kouzlo.
  • PŘESNÝ POSTUP jak a především v jakém pořadí jednotlivé dovednosti rozvíjet, aby výsledný efekt byl co největší a začal se rychle projevovat. 
  • Ta největší LEŽ o osobním kouzlu, kterou nám říkají rodiče a média.
  • Vyzkoušená jednoduchá a funkční technika na odbourání trémy.
  • Praktické cvičení, které rozvíjí spolupráci obou mozkových hemisfér a zvyšuje SEBEVĚDOMÍ
  • Jednoduché TRIKY jak upoutat pozornost a komunikovat tak, aby vám všichni doslova viseli na rtech.
  • ALE PŘEDEVŠÍM ucelený komplexní PLÁN JAK ZA 8 TÝDNŮ PROBUDIT SVÉ OSOBNÍ KOUZLO A ZÍSKAT SEBEJISTOTU

 

Vše, co jsem vložil do tohoto unikátního tréninkového manuálu, jsem objevoval a prakticky zkoušel v průběhu mnoha minulých let. Osobně jsem absolvoval více než 80 workshopů s nejlepšími světovými kouzelníky, více než 5000 živých vystoupení, přečetl jsem desítky knih, procestoval velkou část světa a učil jsem nejen sebe, ale také řadu mladých kouzelníků.

Díky principům, které vám chci předat, mám život plný zážitků, příležitostí a šancí a chci vás ujistit, že to není jen nějaké "teoretické povídání" ... Celý postup neustále já i moji žáci ověřujeme v praxi a za jeho funkčnost dám ruku do ohně.

Za svojí metodou si stojím a budu ji s vámi sdílet v online workshopu. Na to, co vám chci předat, byste jinak sami přicházeli řadu let (tak jako já).

Doporučuji vám proto ... 

NEnechte si ujít tento unikátní návod, jak si ulehčit život
Sledovat záznam živého online workshopu